Penzion Dukát

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Dukát se nachází v klidné obci Vřesina při městské části Ostrava-Poruba a své první hosty ubytoval v roce 2003. Původní kapacita 4 osob byla od té doby již několikrát navýšena a nyní nabízíme komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, jednom apartmánu a celková kapacita penzionu je až 21 osob (některé z pokojů mají k dispozici i přistýlky). Penzion Dukát nabízí ubytování v pokojích Economy, Comfort, Deluxe a Apatmá. Pokoje Deluxe 1b jsou v nově zrekonstruovaných prostorech a jsou vybaveny manželskou postelí z dílny Iron ART, posezením, LCD televizorem, předsíní a sociálním zázemím. Jeden z pokojů má k dispozici třetí lůžko, které je v případě nevyužití zastláno a využíváno jako sedačka. Hosté ubytování v pokojích Deluxe 5b  mohou využívat prostoru, který je vybaven jídelním koutem s lednicí a varnou konvicí a posezením. K dispozici mají Zdarma kávu a čaj. Apartmá 12a se skládá z předsíně, hlavního pokoje s kuchyňským koutem a sociálním zázemím s odděleným WC. Pokoj je vybaven manželskou postelí (s možností samostatných lůžek), třetím lůžkem, které je zastláno a využíváno jako lenoška, rozkládací sedačkou pro přespání až dvou osob, skříní a LCD televizorem. Součástí pokoje je kuchyňský kout, který je zasazen do barového pultu s posezením. Součástí vybavení kuchyňského koutu je lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, vařič, dřez a nádobí.
 

Pokoje COMFORT 7c jsou vybaveny manželskou postelí (možnost oddělených postelí pouze v jednom pokoji), lednicí, LCD televizorem, posezením, skříní a sociálním zázemím. Jeden z pokojů má k dispozici třetí lůžko, které je v případě nevyužití zastláno a využíváno jako sedačka.

Pokoje ECONOMY 9e jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, lednicí, LCD televizorem, posezením, skříní a sociálním zázemím. Jeden z pokojů má navíc malý kuchyňský kout, který je vybaven mikrovlnou troubou, indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a dřezem.

Pokoje Economy, Comfort a Apartmán se nacházejí v přízemí na oploceném pozemku. Každý z pokojů má vlastní venkovní posezení a k dispozici je i zastřešená pergola vhodná ke grilování (s možností zapůjčení grilu). Na požádání zapůjčíme varnou konvici s nádobím.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI