Penzion Dukát

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Dukát se nachází v klidné obci Vřesina při městské části Ostrava-Poruba a své první hosty ubytoval v roce 2003. Původní kapacita 4 osob byla od té doby již několikrát navýšena a nyní nabízíme komfortní ubytování v šesti dvoulůžkových pokojích, jednom apartmánu a celková kapacita penzionu je až 21 osob (některé z pokojů mají k dispozici i přistýlky). Penzion Dukát nabízí ubytování v pokojích Economy, Comfort, Deluxe a Apatmá. Pokoje Deluxe 1b jsou v nově zrekonstruovaných prostorech a jsou vybaveny manželskou postelí z dílny Iron ART, posezením, LCD televizorem, předsíní a sociálním zázemím. Jeden z pokojů má k dispozici třetí lůžko, které je v případě nevyužití zastláno a využíváno jako sedačka. Hosté ubytování v pokojích Deluxe 5b  mohou využívat prostoru, který je vybaven jídelním koutem s lednicí a varnou konvicí a posezením. K dispozici mají Zdarma kávu a čaj. Apartmá 12a se skládá z předsíně, hlavního pokoje s kuchyňským koutem a sociálním zázemím s odděleným WC. Pokoj je vybaven manželskou postelí (s možností samostatných lůžek), třetím lůžkem, které je zastláno a využíváno jako lenoška, rozkládací sedačkou pro přespání až dvou osob, skříní a LCD televizorem. Součástí pokoje je kuchyňský kout, který je zasazen do barového pultu s posezením. Součástí vybavení kuchyňského koutu je lednice, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, vařič, dřez a nádobí.
 

Pokoje COMFORT 7c jsou vybaveny manželskou postelí (možnost oddělených postelí pouze v jednom pokoji), lednicí, LCD televizorem, posezením, skříní a sociálním zázemím. Jeden z pokojů má k dispozici třetí lůžko, které je v případě nevyužití zastláno a využíváno jako sedačka.

Pokoje ECONOMY 9e jsou vybaveny dvěma samostatnými lůžky, lednicí, LCD televizorem, posezením, skříní a sociálním zázemím. Jeden z pokojů má navíc malý kuchyňský kout, který je vybaven mikrovlnou troubou, indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a dřezem.

Pokoje Economy, Comfort a Apartmán se nacházejí v přízemí na oploceném pozemku. Každý z pokojů má vlastní venkovní posezení a k dispozici je i zastřešená pergola vhodná ke grilování (s možností zapůjčení grilu). Na požádání zapůjčíme varnou konvici s nádobím.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI