Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Flora - Soběšovice

 

 

Informace

Popis

Penzion Flora se nachází v obci Soběšovice u Žermanické přehrady v malebném podhůří Beskyd, v okrese Frýdek-Místek. Nabízíme kvalitní ubytování v 5 pokojích o celkové kapacitě 14 lůžek (3 x dvoulůžkový pokoj, 1 x čtyřlůžkový pokoj a 1 x čtyřlůžkový apartmán - dvě ložnice každá o dvou lůžkách se společnou koupelnou). Pokoje mají samostatné sociální zařízení, televizi, klimatizaci a jsou připojeny k internetu. Hostům penzionu je k dispozici částečně vybavená kuchyňka (mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí), zastřešená terasa, půjčovna kol, gril a vlastní parkoviště. Neposkytujeme celodenní stravování, ale je možné si přiobjednat snídani. Celý penzion je nekuřácký.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Sportovní aktivity

V okolí jsou tenisové kurty, půjčovny lodí, bowling. Kromě slunění, provozování vodních sportů, rybaření a jízdy na koni je možné vyjíždět na výlety po značených cyklistických stezkách kolem přehrady Žermanice až do blízkých Beskyd. golf Pro milovníky golfu je v okolí několik golfových hřišť. Nejbližší je Ropice (13 km), Čeladná (30 km), Ostravice(30 km), Šilheřovice (35 km), Kravaře (50 km), Rožnov pod Radhoštěm (50 km). V zimních měsících je možné navštívit blízká horská střediska v okoli. Nejbližší je Řeka (18 km), Morávka (25km), Visalaje (25 km). U Frýdku-Místku je otevřen celoročně aquapark, v Havířově jak letní koupaliště tak krytý bazén.

Turistické zajímavosti v okolí

V blízkém okolí je možné navštívit mnohé historické památky. Například skanzen valašské lidové architektury v Rožnově pod Radhoštěm, městečko Štramberk se zachovalou válcovou věží (zv. Trúba), muzeum automobilů v Kopřivnici, kostel na Prašivé rodiště slavného psychologa Sigmunda Freuda v Příboře, dřevěné kostelíčky na Prašivé, v Sedlištích a nebo v Gutech. Váš čas mohou vyplnit také návštěvy ZOO v Ostravě, aquaparku v Olešné u Frýdku-Místku či krytého bazénu nebo koupaliště v Havířově. Turisticky atraktivní je rovněž výlet lanovkou na Pustevny, odtud je možné kolem sochy bájného boha Radegasta pokračovat pěšky na Radhošť. Také blízké Beskydy nabízejí mnoho výletů. Blízkost státních hranic vybízí k návštěvě Slovenska a Polska.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI