Penzion Gutská Bašta

 

 

Informace

Popis

Restaurace je svým interiérem laděna do dřeva a má kapacitu s barem 40 míst, dále je k dispozici nekuřácký sál pro 50 lidí s krbem a malý salónek pro 15 lidí. Součástí restaurace je venkovní posezení s krbem a ohništěm - možnost grilování a upravená zahrada vhodná pro děti - průlezky, trampolína, dětský hrad ..V restauraci funguje pro hosty wifi připojení k internetu, platit lze i platební kartou nebo stravenkami. Rádi Vás u nás ubytujeme, máme pro Vás připraveny 4 pokoje (3x 2-lůžkové s přístýlkou a 1x 4-lůžkový), s vlastní koupelnou a wc, televizí, satelitem a internetovým připojením v ceně ubytování. Těšíme se na Vás. Venku na zahrádce... Trampolína, houpačky, skluzavky, pískoviště, kuželky a dřevěný hrad pro děti.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI