Penzion Hrad

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hrad - středověká restaurace a ubytování. Pro všechny pocestné i hosty blízké zde provozujeme již od roku 2005 stylovou restauraci s rozhlednou a penzionem. Pro všechny návštěvníky je připraveno: stylové ubytování v pokojích ze 14. stol., posezení na vyhlídkové věži, staročeská kuchyně, speciality na ohni, pořádání oslav, svatebních hostin, rautů, večírků, pronájem historických salónků ze 14. stol., pořádání středověkých a jiných programů dle přání zákazníka..

K využití nabízíme tyto samostatné prostory hradu:

    středověká krčma
    rytířský sál
    lovecký salónek
    románský sál
    vyhlídková věž s posezením
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI