Penzion Hrad

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Hrad - středověká restaurace a ubytování. Pro všechny pocestné i hosty blízké zde provozujeme již od roku 2005 stylovou restauraci s rozhlednou a penzionem. Pro všechny návštěvníky je připraveno: stylové ubytování v pokojích ze 14. stol., posezení na vyhlídkové věži, staročeská kuchyně, speciality na ohni, pořádání oslav, svatebních hostin, rautů, večírků, pronájem historických salónků ze 14. stol., pořádání středověkých a jiných programů dle přání zákazníka..

K využití nabízíme tyto samostatné prostory hradu:

    středověká krčma
    rytířský sál
    lovecký salónek
    románský sál
    vyhlídková věž s posezením
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI