Penzion Jory

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidné městské části Opava – Malé Hoštice. Ubytování svým stylem a vybavením vyhovuje náročným hostům, kteří při pracovních nebo soukromých cestách potřebují klid k odpočinku. Nabízíme: celoroční provoz (nástup, kontakt k ubytování nejpozději do 21.hod.), 7 lůžek (1x jednolůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový apartmán), připojení k internetu, venkovní terasu, parkování na soukromém pozemku (po dohodě). Pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem  s kvalitními ortopedickými matracemi. Součástí všech pokojů je televizor a přípojka k internetu. Ke každému pokoji přísluší toaleta a sprchový kout. Hosté jistě uvítají možnost využití společenské místnosti a malé kuchyňky (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, chladnička). V apartmánu nabízíme  masivní nábytek s ortopedickými matracemi, dále koupelnu se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňku, televizor se satelitním příjmem a internet. Pro všechny ubytované je k dispozici zahradní terasa. Penzion je nekuřácký a není vhodný pro domácí zvířata.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI