Penzion Jory

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidné městské části Opava – Malé Hoštice. Ubytování svým stylem a vybavením vyhovuje náročným hostům, kteří při pracovních nebo soukromých cestách potřebují klid k odpočinku. Nabízíme: celoroční provoz (nástup, kontakt k ubytování nejpozději do 21.hod.), 7 lůžek (1x jednolůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový apartmán), připojení k internetu, venkovní terasu, parkování na soukromém pozemku (po dohodě). Pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem  s kvalitními ortopedickými matracemi. Součástí všech pokojů je televizor a přípojka k internetu. Ke každému pokoji přísluší toaleta a sprchový kout. Hosté jistě uvítají možnost využití společenské místnosti a malé kuchyňky (rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, chladnička). V apartmánu nabízíme  masivní nábytek s ortopedickými matracemi, dále koupelnu se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňku, televizor se satelitním příjmem a internet. Pro všechny ubytované je k dispozici zahradní terasa. Penzion je nekuřácký a není vhodný pro domácí zvířata.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI