Penzion Juráš

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Juráš sídlí v pohádkově krásném údolí pohoří Jeseníků na okraji vesničky Suchá Rudná  69 v nadmořské výšce 640 metrů nad mořem. Lyžařský areál je pouze 200m od penzionu, kromě hlavního vleku jsou zde i dva vleky pro  děti, lyžařská škola a půjčovna lyží. V blízkém okolí se nachází další lyžařská centra, mezi nejznámější patří lyžařské vleky na Ovčárně pod Pradědem. Jedná se o penzion s celkovou kapacitou 18 lůžek. Ubytovací prostory tvoří čtyři čtyřlůžkové apartmány a jeden dvoulůžkový pokoj. V penzionu je vyhrazena místnost pro úschovu kol a lyží. Připojení k internetu přes bezdrátovou technologii WIFI. Penzion má vlastní parkoviště a oplocenou travnatou venkovní plochu s posezením, malými brankami na fotbal, venkovním betonovým stolem na stolní tenis, ruské kuželky atd.

 

Suterén

V suterénu se nachází společenské prostory rozdělené na místnost s kulečníkem (pool i karambol), místnost s posezením (s povoleným kouřením) a místnost se sociálním zařízením (dvě toalety a jeden pisoár).

Přízemí (první nadzemní podlaží)

V prvním podlaží je společná kuchyň pro vlastní přípravu jídel. Každý pokoj má své uzamykatelné skříňky s nádobím. Ve společné kuchyni jsou dva sporáky, dvě velké lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a dva dřezy. Jídelna sousedící s kuchyní slouží i jako společenská místnost s televizí se satelitním příjmem, prakticky všechny české a většina slovenských programů v perfektní kvalitě, mini věž s DVD a elektronické šipky, na podlaží se nachází ještě jedna společenská místnost, taktéž  s televizí.

Druhé a třetí podlaží slouží jako lůžková část.

Ve druhém podlaží se nachází dva zrcadlově řešené apartmány se samostatným sociálním zařízením, každý apartmán se skládá ze dvou dvoulůžkových pokojů. Tyto apartmány jsou nově vybaveny lednicí s malým mrazákem a varnou konvicí. V každém apartmánu je možnost připojení vlastní televize. Apartmány se dají též pronajmout jako dvoulůžkové.

Ve třetím podlaží se nachází tři ubytovací jednotky. Dva čtyřlůžkové apartmány skládající se ze dvou dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením. A jeden dvoulůžkový pokoj, též se samostatným sociálním zařízením. Tyto ubytovací jednotky jsou z části v podkrovním stylu. V každém apartmánu je možnost připojení vlastní televize.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI