Penzion Kostkov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kostkov se nachází v Beskydech v obci Návsí u Jablunkova (cca 10 km od slovenských a 5 km od polských hranic). Klidné lesnaté okolí i horské hřebeny umocňují vycházky i náročné turistické výlety po celý rok. Penzion disponuje celkem pěti dvoulůžkovými a jedním třílůžkovým pokojem s vlastním příslušenstvím, dvěma apartmány s kompletním vybavením a třemi srubovými chatami po 10-ti lužkách. Nejen turistika, cyklistika, ale i houbaření a sběr lesních plodu nabízí tiché okolí penzionu. Pro děti jsou v parku houpačky, pískoviště, kolotoč. V zime možnost lyžování, vleky vzdáleny cca 10km. Do penzionu se lze dopravit jak autem tak pešky. Pokud pojedete přes Návsí u Jablunkova směrem od Třince tak je to druhá odbočka vlevo od nádraží a autobusového stanoviště v Návsí. Pokud pojedete směrem z Jablunkova stačí si všimnout reklamy vedle cesty. Penzion je od hlavní silnice vzdálen cca 300m, od nádraží a autobusového stanoviště cca 500m.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI