Penzion Kostkov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Kostkov se nachází v Beskydech v obci Návsí u Jablunkova (cca 10 km od slovenských a 5 km od polských hranic). Klidné lesnaté okolí i horské hřebeny umocňují vycházky i náročné turistické výlety po celý rok. Penzion disponuje celkem pěti dvoulůžkovými a jedním třílůžkovým pokojem s vlastním příslušenstvím, dvěma apartmány s kompletním vybavením a třemi srubovými chatami po 10-ti lužkách. Nejen turistika, cyklistika, ale i houbaření a sběr lesních plodu nabízí tiché okolí penzionu. Pro děti jsou v parku houpačky, pískoviště, kolotoč. V zime možnost lyžování, vleky vzdáleny cca 10km. Do penzionu se lze dopravit jak autem tak pešky. Pokud pojedete přes Návsí u Jablunkova směrem od Třince tak je to druhá odbočka vlevo od nádraží a autobusového stanoviště v Návsí. Pokud pojedete směrem z Jablunkova stačí si všimnout reklamy vedle cesty. Penzion je od hlavní silnice vzdálen cca 300m, od nádraží a autobusového stanoviště cca 500m.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI