Penzion Lípa

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzión Lípa – ráj pro lyžaře, cyklistiku a turistiku. Náš penzión leží v malebném údolí Dolní Lomné, cca 2 km od města Jablunkov/CHKO/. Kolem penziónu protéká řeka Lomňanka-možnost koupání pod splavem. Obzvlášť vhodné pro rodiny s dětmi. Kolem penziónu je velká zahrada, volejbalové a nohejbalové travnaté hřiště. Možnost stanování. Na zahradě komfortní altán s krbem a udírnou. Možnost parkování.V těsné blízkosti les(200m)-sběr hub, lesních plodů, turistika, cyklotrasy. Sjezdové lyžování a běžky – areál Mosty u Jablunkova(bobová dráha, lanové centrum aj.) 3km, náročnější sjezdovka v Dolní Lomné 3km, lyž. areál Severka 4km, Přelač 6km. Krytý bazén s vlnobitím v Bystřici 7km. Prales Mionší s naučnou sezkou 3 km. Obchod s potravinami 150m, dvě restaurace 300m. Autobusová zastávka 200m, želeniční stanice 350m.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI