Penzion Ludvíkov

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Jeseníky pod Pradědem, Penzion u MVE - Ludvíkov. Pronájem celého objektu s kapacitou 14 lůžek v centru Jeseníků! Pro Vaše víkendové pobyty nebo rodinnou rekreaci nabízíme vkusně zařízený penzion situovaný v samém centru Jeseníků. V bezprostředním okolí penzionu je krásná a nedotčená příroda. V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve čtyřech pokojích: 4x třílůžkový pokoj a 1x pokoj s dvoulůžkem.  Dále je k dispozici: 2 x Kompletně vybavená kuchyň se společenskou místností, která se nabízí k posezení a odpočinku u stylových kachlových kamen, případně krbových kamen. Společné sociální zařízení 2x sprchový kout s toaletu. Vytápění objektu je zajištěno elektricky / ústředním topením. Pro úschovu sportovního vybavení máme uzamykatelnou kolárnu a lyžárnu dále je dispozici sušárna. Parkování aut: přímo u objektu.

Jeseníky jsou v zimním období rájem lyžařů. Na své si zde přijdou všichni milovníci zimních sportů – sjezdového lyžování, snowborďáci i běžkaři.
Jeseníky umožňují nádherné hřebenové tůry se zachovalou přírodou s nezapomenutelnými výhledy. Na podzim jsou Jeseníky nejkrásnější, také počasí bývá pro pěší turistiku nebo výlety na horských kolech nejvhodnější.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI