Penzion Mnichov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování až pro 50 osob ve 2 - 3-lůžkových pokojích s možností přistýlek, sociální zařízení na patře, jídelna s možností celodenního stravování, k dispozici kuchyňka i pro vlastní vaření, k dispozici 3 kvalitní antukové kurty, klubovna s TV a satelitem, půjčovna a úschovna kol, stolní tenis, travnaté tréninkové hřiště, letní koupaliště (1 km), v místě (2 km) lyžařský svah se dvěma vleky a umělým zasněžováním, vlak 2 km, autobus 200 m, tenisové kurty jsou vzdáleny cca 400 m, půjčovné: 60 kč - kurt na hodinu.

V okolí je řada turistických cílů:

Vrcholové partie Jeseníků s nejvyšší horou Moravy Pradědem (15 km), údolí Bílé Opavy (10 km), Lázně Karlova Studánka (8 km), osada Rejvíz s rašeliništěm a Mechovými jezírky (15 km), zříceniny hradů Kobrštejn a Edelštejn (13 km), Zlaté Hory s muzeem a hraničním přechodem do Polska (20 km), zámek Bruntál (23 km).
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI