Penzion Mnichov

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování až pro 50 osob ve 2 - 3-lůžkových pokojích s možností přistýlek, sociální zařízení na patře, jídelna s možností celodenního stravování, k dispozici kuchyňka i pro vlastní vaření, k dispozici 3 kvalitní antukové kurty, klubovna s TV a satelitem, půjčovna a úschovna kol, stolní tenis, travnaté tréninkové hřiště, letní koupaliště (1 km), v místě (2 km) lyžařský svah se dvěma vleky a umělým zasněžováním, vlak 2 km, autobus 200 m, tenisové kurty jsou vzdáleny cca 400 m, půjčovné: 60 kč - kurt na hodinu.

V okolí je řada turistických cílů:

Vrcholové partie Jeseníků s nejvyšší horou Moravy Pradědem (15 km), údolí Bílé Opavy (10 km), Lázně Karlova Studánka (8 km), osada Rejvíz s rašeliništěm a Mechovými jezírky (15 km), zříceniny hradů Kobrštejn a Edelštejn (13 km), Zlaté Hory s muzeem a hraničním přechodem do Polska (20 km), zámek Bruntál (23 km).
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI