Penzion Mostař

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Mostař nabízí pohodlné a levné ubytování u Žermanické přehrady. Tento útulný penzion leží v obci Lučina, 12 km od Frýdku-Místku a 20 km od Ostravy. Najdete zde klid a výborné zázemí – dobře vybavené pokoje, restauraci, bowling, dětské hřiště, půjčovnu šlapadel, loděk aj. Ideální pro rodiny s dětmi. Celý penzion má bezdrátové připojení k internetu zdarma. Tento útulný penzion s kapacitou až 82 lidí leží v obci Lučina, 12 km od Frýdku-Místku a 20 km od Ostravy. Najdete zde klid a výborné zázemí – dobře vybavené pokoje, restauraci, bowling, dětské hřiště, půjčovnu šlapadel, loděk aj. Ideální pro rodiny s dětmi, delší pobyty, školy v přírodě a jiné hromadné akce. Konferenční místnosti mají kapacitu až 120 míst a jsou přizpůsobovány požadavkům klienta. Všechny prostory v areálu (i pokoje) jsou vybaveny bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici je pak jídelna, bar, venkovní kryté terasy s výhledem na Žermanickou přehradu, venkovní posezení v mini parku. M Club vinárna pro cca 30 osob s krbem. Pro příjemnější strávení volného času nově Bowling, který zároveň spojuje obě budovy. Bowling má dvě dráhy, každá pro 8 hráčů.

 

Klid a samota.

Toto harmonické místo je ideální pro milovníky klidu a také pro rodiny s dětmi. Celý pozemek je oplocen, takže se nemusíte bát, že by se vaše ratolesti někam zatoulaly. Naopak si užijí spoustu zábavy na dětském hřišti.

Pro letní sezonu – půjčovna šlapadel, kanoe, serfu, ohniště, hřiště přímo v areálu, dětský koutek s kolotočem
a houpačkami.

Ubytování se psem po dohodě.

 

Stravování a areál penzionu

Těšit se můžete na vydatné snídaně formou švédských stolů, kde si určitě vybere každý, a večeře o dvou chodech (polévka + hlavní chod) včetně nápojů.

Naši hosté mají možnost využít jídelnu – snídaně, obědy a večeře. Můžete si objednat jen snídaně, polopenzi či plnou penzi. Často se u nás organizují svatební hostiny včetně ubytování, jazykové kurzy, sportovní soustředění, oslavy a jiné akce. Areál penzionu nabízí různé možnosti:

 •     dětské hřiště s kolotočem a houpačkami
 •     sportovní hřiště
 •     půjčovna šlapadel, loděk i surfů
 •     bowling
 •     venkovní posezení a ohniště
   

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Marie Cíchová
Marie Cíchová (nepřihlášený) 29. Srpen 2019 - 21:15
Počet hlasů: 286
Bohužel, pobyt nás velmi zklamal. Byli jsme tam týden s malými dětmi, po areálů volně pobihali psi, kuchyně naprosto nevhodná pro děti-jídla přesolena, ubytování též velmi slabé a o přístupu k přehradě ani nemluvě, jak na břehu tak ve vodě sklo, molo a břeh naprosto nevhodný ke koupání-(manžel si po prvním dnu dovolené odvezl 12 stehů v noze). Reakce penzionu velmi chladná..Též jsme byli nespokojeni s hlukem, jak z protejsiho břehu-festival tak přímo pod penzionem stanují rybáři.., přístupová cesta v havarijním stavu.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI