Penzion Motýlek - Kružberk

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 

Penzion Motýlek se nachází v obci Kružberk nedaleko stejnojmenné přehrady, která zásobuje pitnou vodou celou oblast Ostravska. Tato část pohoří Nízký Jeseník je ekologicky druhou nejčistší oblastí v České republice. Obec je v současnosti cílem mnoha rekreantů, zejména v letních měsících. Prochází tudy hranice Přírodního parku Moravice - významné přírodní rezervace. Lokalita je známa především cyklistickými trasami, sjížděním řeky, horolezectvím a pěší turistikou.

Jsme schopni poskytnout ubytování pro 21 osob i samostatně. V penzionu je k dispozici 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky ve všech pokojích včetně povlečení. V celém areálu je dosah wifi signálu. Pokud cestujete autem, máme 5 parkovacích míst před areálem v ceně ubytování.

V nedalekém okolí jsou cvičné skály pro horolezectví, nástupní místo pro sjíždění řeky Moravice, lanové centrum a centrum pro děti. terén vhodný pro pěší turistiku a cykloturistiku. Okolní lesy lze využít nejen k procházkám, ale i k houbaření.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI