Penzion Motýlek - Kružberk

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

 

Penzion Motýlek se nachází v obci Kružberk nedaleko stejnojmenné přehrady, která zásobuje pitnou vodou celou oblast Ostravska. Tato část pohoří Nízký Jeseník je ekologicky druhou nejčistší oblastí v České republice. Obec je v současnosti cílem mnoha rekreantů, zejména v letních měsících. Prochází tudy hranice Přírodního parku Moravice - významné přírodní rezervace. Lokalita je známa především cyklistickými trasami, sjížděním řeky, horolezectvím a pěší turistikou.

Jsme schopni poskytnout ubytování pro 21 osob i samostatně. V penzionu je k dispozici 2x dvoulůžkový, 3x třílůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky ve všech pokojích včetně povlečení. V celém areálu je dosah wifi signálu. Pokud cestujete autem, máme 5 parkovacích míst před areálem v ceně ubytování.

V nedalekém okolí jsou cvičné skály pro horolezectví, nástupní místo pro sjíždění řeky Moravice, lanové centrum a centrum pro děti. terén vhodný pro pěší turistiku a cykloturistiku. Okolní lesy lze využít nejen k procházkám, ale i k houbaření.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI