Penzion Ondřejník

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vybrat si můžete z pokojů STANDARD, PLUS, LUX, ELEGANT, APARTMÁN. Pokoje jsou vybaveny TV, WIFI, telefonem a koupelnou. Náš penzion nabízí ubytování v několika typech útulných pokojů.

Náš rodinný penzion je skvělé místo pro Váš odpočinek a dovolenou. Dlouholetá tradice, kvalitní služby a přátelská atmosféra jsou důvodem, proč se k nám naši hosté rádi vracejí. Pro relaxaci oceníte naše privátní wellness centrum, kde si můžete dopřát soukromou vířivku, saunový svět, masáže a další procedury.

Klidné místo a poloha pod úpatím masivu Ondřejník je ideální pro Vaše výlety za turistikou i kulturou, které Beskydy nabízí. V blízkosti několika kilometrů můžete navštívit zajímavé památky jako jsou Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm , Pustevny a Radhošť, Muzeum Tatra Kopřivnice, Aquapark Olešná ,výrobnu svíček Unipar  a spoustu dalších.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI