Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Ondřejník

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Vybrat si můžete z pokojů STANDARD, PLUS, LUX, ELEGANT, APARTMÁN. Pokoje jsou vybaveny TV, WIFI, telefonem a koupelnou. Náš penzion nabízí ubytování v několika typech útulných pokojů.

Náš rodinný penzion je skvělé místo pro Váš odpočinek a dovolenou. Dlouholetá tradice, kvalitní služby a přátelská atmosféra jsou důvodem, proč se k nám naši hosté rádi vracejí. Pro relaxaci oceníte naše privátní wellness centrum, kde si můžete dopřát soukromou vířivku, saunový svět, masáže a další procedury.

Klidné místo a poloha pod úpatím masivu Ondřejník je ideální pro Vaše výlety za turistikou i kulturou, které Beskydy nabízí. V blízkosti několika kilometrů můžete navštívit zajímavé památky jako jsou Skanzen v Rožnově pod Radhoštěm , Pustevny a Radhošť, Muzeum Tatra Kopřivnice, Aquapark Olešná ,výrobnu svíček Unipar  a spoustu dalších.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI