Penzion Ovečka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokud jste byli s našimi službami spojojeni, prosíme, hlasujte pro nás v anketě Penzion roku 2014.
Jediné co musíte udělat je, kliknout na ikonku a vyplnit krátký dotazník. Mnohokrát Vám děkujeme a těšíme se někdy příště. Na Ovečce máme nového, STÁLÉHO maséra. A proto neváhejte a přijďte si k nám zregenerovat tělu i ducha. Vaše romantická svatba či oslava uprostřed beskydské přírody. Pro ty, kteří dávají přednost útulnému rodinnému prostředí horského penzionku a zároveň si chtějí svůj jedinečný den vychutnat bez starostí a stresu.

Pro firemní akce zajistíme nejen zázemí, ale i doprovodný program a catering. Profesionálně - netradičně - komplexně - na dosah ruky! Bezpečné prostředí luk a lesů v těsné blízkosti penzionu a zázemí Ovečky je přímo stvořené pro pobyty dětí ze škol a školek.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI