Penzion Ovečka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Pokud jste byli s našimi službami spojojeni, prosíme, hlasujte pro nás v anketě Penzion roku 2014.
Jediné co musíte udělat je, kliknout na ikonku a vyplnit krátký dotazník. Mnohokrát Vám děkujeme a těšíme se někdy příště. Na Ovečce máme nového, STÁLÉHO maséra. A proto neváhejte a přijďte si k nám zregenerovat tělu i ducha. Vaše romantická svatba či oslava uprostřed beskydské přírody. Pro ty, kteří dávají přednost útulnému rodinnému prostředí horského penzionku a zároveň si chtějí svůj jedinečný den vychutnat bez starostí a stresu.

Pro firemní akce zajistíme nejen zázemí, ale i doprovodný program a catering. Profesionálně - netradičně - komplexně - na dosah ruky! Bezpečné prostředí luk a lesů v těsné blízkosti penzionu a zázemí Ovečky je přímo stvořené pro pobyty dětí ze škol a školek.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI