Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Planiska - Frenštát pod Radhoštěm

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horský penzion Planiska - rodinná rekreace v Beskydech

Nabízíme ubytování ve studiích (garsonkách) s vlastním sociálním zařízením a vlastním kuchyňským koutem a TV. Studia mají terasy nebo balkony. K dispozici houpačky, pískoviště a trampolíny. Možnost vlastního vaření. V Penzionu Planiska poskytujeme ubytování ve třech budovách, kde nabízíme ubytování v 15 prostorných, nově zařízených studiích. Penzion Planiska se nachází v klidné lokalitě, 2 km od centra Frenštátu pod Radhoštěm. Nabízí studia s vlastní koupelnou, terasou nebo balkonem a kuchyňským koutem. Wi-Fi je zdarma dostupné ve všech prostorách. Penzion se nachází v klidném prostředí s výhledem na horu Radhošť cca 4 km od Pusteven, takzvaného „srdce Beskyd“.

 

 • Od penzionu Planiska to budete mít jen 1 km k nejbližší pekárně a k supermarketům a restauracím jsou to 2 km.
 • Celková kapacita bez přistýlek je 55 osob.
 • Nedaleko odtud vede spousta značených cyklistických i turistických tras. Jízdě na koni se můžete věnovat 2 km odtud ve Frenštátě, kde je také aquapark. Prosper Golf Resort Čeladná leží 10 km daleko.
 • Hrad Hukvaldy a věž původního štramberského hradu Štramberská Trúba se nacházejí v okruhu 10 km. Ve stejné vzdálenosti leží také skanzen Valašské muzeum v přírodě. Na místě je zdarma k dispozici soukromé parkoviště.
 • Pustevny jsou vyhledávanou rekreační oblastí nabízející bohaté možnosti jak pro zimní, tak pro letní dovolenou. V zimě zde naleznete 2,8 km sjezdovek a 74 km upravovaných běžeckých tras. V létě můžete využít turistické a cykloturistické trasy, jenž Vás dovedou na řadu zajímavých míst, která stojí za to navštívit.

 

Charakter ubytování

 • Penzion
 • Horské ubytování
 • Apartmány
 • Skupinové a školní ubytování
 • Rodinné ubytování

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Kontaktní formulář
Okolí

Výlety a rekreace v Beskydech


Letní Rekreace V létě Pustevny nabízejí ideální podmínky pro turistiku (Pustevny, Radegast, Radhošť) a cykloturistiku. Zajímavým zpestřením může být i výlet na koních. Jestliže se rádi koupete a sluníte, potěší Vás nově vybudovaný Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pokud hledáte spíše aktivní odpočinek, můžete si otestovat svou odvahu v největším horském lanovém parku v ČR Tarzánie v Trojanovicích. Hladinu adrenalinu Vám jistě zvednou i kurzy v Beskydské škole létání nebo nově zbudovaná koloběžková trať na Pustevnách. Klidnější aktivní odpočinek vám nabízí velmi kvalitní golfové hřiště na Čeladné.

Zimní Rekreace Penzion Planiska se nachází cca 4 km od lyžařského střediska na Pustevnách. Autem nebo autobusem dojedete až na záchytné parkoviště u hotelu Ráztoka v Trojanovicích. Na Pustevny se dostanete pomocí sedačkové lanovky, nástupní stanice je poblíž hotelu Ráztoka v nadmořské výšce 620 m. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře. Sjezdovky jsou pravidelně zasněžovány i upravovány. V areálu najdete 2,8 km sjezdových tratí, 1 lanovku a 3 vleky. Na Pustevnách, ale i v oklolí Frenštátu a Trojanovic naleznete také množství upravených běžeckých tras a okruhů. Pro aktivní odpočinek si můžete vybrat některá ze sportovních a relaxačních zařízení ve Frenštátě pod Radhoštěm. Je zde například plavecký bazén, sauna, sportovní centrum Replay s mimo jiné i největší boulderovou stěnou na Moravě, Squash centrum, dvě Fit-centra a Bowling MEGAS se čtyřmi dráhami. Pokud dáváte přednost klidné dovolené, okolí penzionu nabízí mnoho příležitostí ke krátkým procházkám i delším túrám.

 

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI