Penzion Pod Pradědem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion "Pod Pradědem" je klasická, zděná budova s velmi pěknou zahrádkou. Pokoje byly nově upraveny, zvětšeny a vybaveny o nová sociální zázemí. Poloha penzionu je vhodně situována v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru lázně Karlova Studánka nebo Jeseník (23 km). Kapacita penzionu je 18 lůžek. 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje, z toho s možností přistýlky. Hostinské pokoje jsou umístěny v prvním a druhém patře, kde je i společenská místnost s televizí a satelitem. Lyže, případně sáně je možno uschovat v přízemí, v uzamčeném prostoru. Sociální zařízení je řešeno buď vanami nebo sprchovými kabinami a to buď samostatně nebo jsou společná pro 2 pokoje. Další WC jsou umístěny v mezipatrech (zvlášť muži a ženy). Vybavení pokojů je na standardní úrovni v určitých pokojích i s TV. Hosté mohou využít jak polopenze, tak plné penze, která zvýhodňuje děti od 3 do 10-ti let věku.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Možnosti rekreace | Rekreace Jeseníky | Dovolená Jeseníky

Samotné městečko Vrbno pod Pradědem leží na úpatí Jeseníků v krásném lesnatém údolí, bohatém na květenu i zvěř, včetně lesních plodů a hub. Údolí je soutokem říček Opavic v jedinou řeku Opavu.

V místě jsou dva osvětlené lyžařské vleky i několik menších, kratších lyžařských sjezdovek. V případě nepříznivého počasí je možno lyžovat cca do 15. května na nejvyšší hoře Jeseníků - Praděd s nadmořskou výškou 1 492 m. Sníh se zde zdrží sice ještě podstatně déle, ale po tomto termínu se sjezdovky již neudržují (květen - červen). Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school.

V letním období je ve Vrbně otevřené koupaliště s ohřívanou vodou a sauna, která je umístěna vedle koupaliště.
Adrenalin park Jeseníky - lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, kánoe, půjčovna kol a kánoí, terenní 4kolky a více... ZÁŽITKY PRO CELOU RODINU!

Nedaleko Vrbna pod Pradědem jsou pěkná, zajímavá města - Krnov (cca 33 km), Opava (cca 55 km), Bruntál i Rýmařov (cca 26 km).

Nově byl otevřen hraniční přechod do Polska a to ve Zlatých Horách cca 23 km (i zde s možností koupání) a tím návštěvy nedalekých polských měst Glucholazy (cca 25 km), Nysa nebo Otmuchovských jezer (s možností rybolovu štik).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI