Penzion Pod Pradědem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion "Pod Pradědem" je klasická, zděná budova s velmi pěknou zahrádkou. Pokoje byly nově upraveny, zvětšeny a vybaveny o nová sociální zázemí. Poloha penzionu je vhodně situována v horní části Vrbna pod Pradědem ve směru lázně Karlova Studánka nebo Jeseník (23 km). Kapacita penzionu je 18 lůžek. 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje, z toho s možností přistýlky. Hostinské pokoje jsou umístěny v prvním a druhém patře, kde je i společenská místnost s televizí a satelitem. Lyže, případně sáně je možno uschovat v přízemí, v uzamčeném prostoru. Sociální zařízení je řešeno buď vanami nebo sprchovými kabinami a to buď samostatně nebo jsou společná pro 2 pokoje. Další WC jsou umístěny v mezipatrech (zvlášť muži a ženy). Vybavení pokojů je na standardní úrovni v určitých pokojích i s TV. Hosté mohou využít jak polopenze, tak plné penze, která zvýhodňuje děti od 3 do 10-ti let věku.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Možnosti rekreace | Rekreace Jeseníky | Dovolená Jeseníky

Samotné městečko Vrbno pod Pradědem leží na úpatí Jeseníků v krásném lesnatém údolí, bohatém na květenu i zvěř, včetně lesních plodů a hub. Údolí je soutokem říček Opavic v jedinou řeku Opavu.

V místě jsou dva osvětlené lyžařské vleky i několik menších, kratších lyžařských sjezdovek. V případě nepříznivého počasí je možno lyžovat cca do 15. května na nejvyšší hoře Jeseníků - Praděd s nadmořskou výškou 1 492 m. Sníh se zde zdrží sice ještě podstatně déle, ale po tomto termínu se sjezdovky již neudržují (květen - červen). Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school.

V letním období je ve Vrbně otevřené koupaliště s ohřívanou vodou a sauna, která je umístěna vedle koupaliště.
Adrenalin park Jeseníky - lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, kánoe, půjčovna kol a kánoí, terenní 4kolky a více... ZÁŽITKY PRO CELOU RODINU!

Nedaleko Vrbna pod Pradědem jsou pěkná, zajímavá města - Krnov (cca 33 km), Opava (cca 55 km), Bruntál i Rýmařov (cca 26 km).

Nově byl otevřen hraniční přechod do Polska a to ve Zlatých Horách cca 23 km (i zde s možností koupání) a tím návštěvy nedalekých polských měst Glucholazy (cca 25 km), Nysa nebo Otmuchovských jezer (s možností rybolovu štik).

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI