Penzion Pod Žorem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Prostory Penzionu "Pod Žorem" jsou vyhledávaným místem pro uspořádání oslavy narozenin, sváteční tabule, školení, svatby, promoce a jiné společenské akce tohoto typu. Dle dohody zařídíme k těmto akcím hudební, taneční a pěvecké večery spojené s příjemným posezením a dobrou náladou. Veškeré ceny a služby řešíme dle domluvy a individuálně. Je možnost také pronájmu celého objektu na určitý den (uzavřená akce) a to taktéž dle interního ceníku a dle obsazenosti hotelu.

Ubytovaným hostům rovněž nabízíme možnost stravování formou plné penze 350,- Kč / osoba , nebo polopenze 250,- Kč/ osoba.

Okolí penzionu se stává kvalitním zázemím pro vyznavače pěší turistiky, milovníky hub a lesních plodin, cyklisty a zejména v zimním období pro turisty a návštěvníky i vyznavače zimních sportů.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI