Penzion Pod Žorem

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Prostory Penzionu "Pod Žorem" jsou vyhledávaným místem pro uspořádání oslavy narozenin, sváteční tabule, školení, svatby, promoce a jiné společenské akce tohoto typu. Dle dohody zařídíme k těmto akcím hudební, taneční a pěvecké večery spojené s příjemným posezením a dobrou náladou. Veškeré ceny a služby řešíme dle domluvy a individuálně. Je možnost také pronájmu celého objektu na určitý den (uzavřená akce) a to taktéž dle interního ceníku a dle obsazenosti hotelu.

Ubytovaným hostům rovněž nabízíme možnost stravování formou plné penze 350,- Kč / osoba , nebo polopenze 250,- Kč/ osoba.

Okolí penzionu se stává kvalitním zázemím pro vyznavače pěší turistiky, milovníky hub a lesních plodin, cyklisty a zejména v zimním období pro turisty a návštěvníky i vyznavače zimních sportů.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI