Penzion Rajf

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s kapacitou 25 lůžek nabízí v přízemí budovy velkou samoobslužnou jídelnu s tradiční českou kuchyní, s výběrem minimálně 15 hotových jídel denně za lidové ceny. K dispozici je také minutková kuchyně. Každý pokoj ma vlaství sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí a možností připojení k internetu. K dispozici je kuchňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.
 

Uvedené ceny jsou včetně 15% DPH. Jsme plátci DPH. Firmy tak mají možnost snížení ceny ubytování o odpočet DPH.

Hledáte ubytování nebo stravování v Krnově? Tak to jste na správném místě. Přejeme Vám příjemnou prohlídku prezentace našich služeb a budeme velmi potěšeni, pokud si pro svůj pobyt v Krnově vyberete naše ubytovací nebo stravovací zařízení.

Penzion Rajf a bufet u Rajfů se nachází v centru města cca 7 min. pěšky od Hlavního náměstí, 12 min. od Hlavního nádraží, 4 min. od autobusového nádraží a nejbližšího sumerparketu. Nabízíme Vám ubytování v apartmánu, jednolůžkových, dvojlůžkových, tří a čtyřlůžkových pokojích.
 

Každý pokoj ma vlaství sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí a možnost připojení k internetu. K dispozici je kuchňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Před penzionem je možnost parkování. Parkoviště je pod dozorem kamerového systému.

Po domluvě si lze u nás zapůjčit kola a také máte možnost úschovy Vašich kol. V oblasti stravovacích služeb Vám nabízíme snídaně, přesnídávky a obědy tradiční české kuchyně za lidové ceny, s možností venkovního posezení pod krytou pergolou. U nás můžete oslavit své narozeniny, svatby, křtiny, podnikové večírky, smuteční hostiny.

Dále nabízíme rozvozy obědů pro firmy i jednotlivce. Na objednávku Vám připravíme obložené mísy, obložené chlebíčky, "gulášek" na nejrůznější akce dle vašeho přání.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI