Penzion Rajf

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s kapacitou 25 lůžek nabízí v přízemí budovy velkou samoobslužnou jídelnu s tradiční českou kuchyní, s výběrem minimálně 15 hotových jídel denně za lidové ceny. K dispozici je také minutková kuchyně. Každý pokoj ma vlaství sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí a možností připojení k internetu. K dispozici je kuchňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí.
 

Uvedené ceny jsou včetně 15% DPH. Jsme plátci DPH. Firmy tak mají možnost snížení ceny ubytování o odpočet DPH.

Hledáte ubytování nebo stravování v Krnově? Tak to jste na správném místě. Přejeme Vám příjemnou prohlídku prezentace našich služeb a budeme velmi potěšeni, pokud si pro svůj pobyt v Krnově vyberete naše ubytovací nebo stravovací zařízení.

Penzion Rajf a bufet u Rajfů se nachází v centru města cca 7 min. pěšky od Hlavního náměstí, 12 min. od Hlavního nádraží, 4 min. od autobusového nádraží a nejbližšího sumerparketu. Nabízíme Vám ubytování v apartmánu, jednolůžkových, dvojlůžkových, tří a čtyřlůžkových pokojích.
 

Každý pokoj ma vlaství sociální zařízení a koupelnu se sprchovým koutem. Pokoje jsou vybaveny televizí a možnost připojení k internetu. K dispozici je kuchňka s ledničkou, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Před penzionem je možnost parkování. Parkoviště je pod dozorem kamerového systému.

Po domluvě si lze u nás zapůjčit kola a také máte možnost úschovy Vašich kol. V oblasti stravovacích služeb Vám nabízíme snídaně, přesnídávky a obědy tradiční české kuchyně za lidové ceny, s možností venkovního posezení pod krytou pergolou. U nás můžete oslavit své narozeniny, svatby, křtiny, podnikové večírky, smuteční hostiny.

Dále nabízíme rozvozy obědů pro firmy i jednotlivce. Na objednávku Vám připravíme obložené mísy, obložené chlebíčky, "gulášek" na nejrůznější akce dle vašeho přání.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI