Penzion Raketa Bowling

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Opavě - V našem penzionu je pro Vás připraveno 6 pokojů dvoulůžkových a 1 pokoj čtyřlůžkový s možností přistýlek. pokoje jsou velmi útulné a moderně vybavené, klimatizace na všech pokojích v ceně ubytování, součástí každého pokoje je sprchový kout a WC, televize a neomezené WiFi připojení zdarma, na vyžádání u recepčního, u penzionu je zastávka MHD a velké parkoviště, máte možnost pobavit se na bowlingu nebo dobře poobědvat či povečeřet v naší příjemné restauraci..

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI