Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Raketa Bowling

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v Opavě - V našem penzionu je pro Vás připraveno 6 pokojů dvoulůžkových a 1 pokoj čtyřlůžkový s možností přistýlek. pokoje jsou velmi útulné a moderně vybavené, klimatizace na všech pokojích v ceně ubytování, součástí každého pokoje je sprchový kout a WC, televize a neomezené WiFi připojení zdarma, na vyžádání u recepčního, u penzionu je zastávka MHD a velké parkoviště, máte možnost pobavit se na bowlingu nebo dobře poobědvat či povečeřet v naší příjemné restauraci..

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI