Penzion Slanina

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Slanina najdete na Hlučínsku v hezkém městečku Kravaře ve Slezsku v blízkosti tamního nádherného zámku. Okolo penzionu vede cyklostezka tzv. Prajská cesta. Kravařský zámecký park je obklopen golfovým hřištěm a je vzdálený 2 minuty cesty. Nabízíme ubytování pro 15 osob v příjemných dvou nebo tří lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem a vlastním moderním sociálním zařízením. V pokojích je poskytováno internetové bezdrátové připojení které lze aktivovat v restauraci u výčepu. Pro ubytované zákazníky poskytujeme možnost parkování v oploceném areálu Penzionu. Parkoviště je hlídáno kamerami. Nabízí výbornou kuchyni po celý den s možnosti objednávky snídaní. Samozřejmostí je oddělený salónek pro nekuřácké hosty s možnosti pronájmu. V sezóně nabízíme kryté venkovní posezení na zahrádce a k zábavě je místnost s kulečníkovým stolem a stolním fotbalem.

VINÁRNA

Stylová sklepní vinárna nabízí večerní pobavení pro 40 osob s možností pronájmu.

SPOLEČENSKÝ SÁL

Náš penzion je jako stvořený k pořádání svateb, soukromých nebo firemních večírku, oslav, plesů, seminářů a ostatních akcí. Rozlehlý taneční sál s pódiem má kapacitu 150 osob.

VENKOVNÍ POSEZENÍ

V zadní části penzionu je vybudován venkovní dětský koutek. Pro příjemné chvíle v letních měsících připravujeme také venkovní posezení se slunečníky.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI