Penzion Slanina

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Slanina najdete na Hlučínsku v hezkém městečku Kravaře ve Slezsku v blízkosti tamního nádherného zámku. Okolo penzionu vede cyklostezka tzv. Prajská cesta. Kravařský zámecký park je obklopen golfovým hřištěm a je vzdálený 2 minuty cesty. Nabízíme ubytování pro 15 osob v příjemných dvou nebo tří lůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem a vlastním moderním sociálním zařízením. V pokojích je poskytováno internetové bezdrátové připojení které lze aktivovat v restauraci u výčepu. Pro ubytované zákazníky poskytujeme možnost parkování v oploceném areálu Penzionu. Parkoviště je hlídáno kamerami. Nabízí výbornou kuchyni po celý den s možnosti objednávky snídaní. Samozřejmostí je oddělený salónek pro nekuřácké hosty s možnosti pronájmu. V sezóně nabízíme kryté venkovní posezení na zahrádce a k zábavě je místnost s kulečníkovým stolem a stolním fotbalem.

VINÁRNA

Stylová sklepní vinárna nabízí večerní pobavení pro 40 osob s možností pronájmu.

SPOLEČENSKÝ SÁL

Náš penzion je jako stvořený k pořádání svateb, soukromých nebo firemních večírku, oslav, plesů, seminářů a ostatních akcí. Rozlehlý taneční sál s pódiem má kapacitu 150 osob.

VENKOVNÍ POSEZENÍ

V zadní části penzionu je vybudován venkovní dětský koutek. Pro příjemné chvíle v letních měsících připravujeme také venkovní posezení se slunečníky.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI