Penzion Stadion

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion STADION - Ve dvou podlažích nabízí penzion pohodlné ubytování pro 24 osob. V přízemí můžete využít dva dvoulůžkové pokoje  se samostatnými vchody a další dva pokoje se společnou chodbou a posezením. V 1.patře jsou čtyři pokoje se sociálním zařízením,dámské a pánské WC společné na chodbičce a kuchyňkou.Do 1.patra je také samostatný vchod.

Penzion STADION SUPERIOR 3+
Tento penzion,který byl otevřen našim hostům v roce 2011 nabízí 10 dvoulůžkových pokojů.Jeden z těchto vkusně zařízených pokojů je rozměrově největší a k lepšímu pohodlí hostů nabízí možnost přespání dalších 2 osob na rozkládací sedací soupravě,kuchyňskou linku se spotřebiči,klimatizaci,LED TV a jako jediný koupelnu s vanou.Ostatní dvoulůžkové pokoje mají pěkné koupelny s  WC,sprchovým koutem a fénem,el. topným tělesem.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI