Penzion U Gazdy

 

 

 

Informace

Popis

Penzion U Gazdy nabízí příjemný pobyt ve stylové dřevěnici v malebném horském prostředí Těšínských Beskyd. Nachází se v krásné a klidné vesničce Nýdek, která leží na soutoku horského potoka Střelma a říčky Hluchová. Nabízíme Vám stylové ubytování ve třech podkrovních, dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). Všechny pokoje jsou vybaveny LCD televizory s digitálním satelitním příjmem, DVD, videem a chladničkou. V přízemí je další 2-lůžkový pokoj, který umožňuje zvýšit kapacitu ubytování až na 8 osob. Pokoj je taktéž vybaven TV a digitálním satelitním přijímačem. Sociální zařízení je samostatné – na patře. K dispozici je plně vybavená kuchyň jejíž součástí je plynový sporák, elektrická horkovzdušná trouba, chladnička, mraznička, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, fritovací hrnec, varná konvice, el. kráječ chleba a ostatní potřeby běžné domácnosti. K příjemnému posezení Vám poslouží útulně zařízená selská jizba, situovaná v přízemí, která je vhodná také ke stravování. Před penzionem je dřevěné posezení, které přímo vybízí k venkovnímu stolování. Ve zděném objektu je místnost s kulečníkem a krbem – plně k dispozici. Na pozemku si můžete zahrát zahradní kuželky. Je zde také dětské pískoviště, pyramida k lezení a houpačky. Poklidnou atmosféru je možno si zpříjemnit opékáním na venkovním ohništi s posezením.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI