Penzion U Hradilů

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Hradilů – penzion Jeseníky se nachází na okraji Vrbna pod Pradědem v malebné zalesněné oblasti v podhůří Hrubého Jeseníku. Město Vrbno pod Pradědem je vyhledávaným rekreačním střediskem ideálním jak pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty tak i pro rodinné výlety. Okolí je opředeno četnými pověstmi, na jejichž objevení se můžete vydat pěšky, na kole ale také autem, vlakem či autobusem. Pouhých 200 m od penzionu je je nově zrekonstruovaný (2010) lyžařský vlek s upravovanou a uměle zasněžovanou sjezdovkou. Přímo od penzionu vedou udržované běžecké trasy.

V penzionu se nachází nekuřácká restaurace (pro ubytované zde nabízíme zvýhodněnou plnou penzi nebo polopenzi). Pro milovníky tabáku jistě dobře poslouží pivnice, kterou naleznete v suterénu penzionu. Po předchozí domluvě si s sebou můžete vzít i svého pejska (máme 3 venkovní psí kotce). Dále lze využít dětskou tělocvičnu a hřiště, lyžárnu/kolárnu a v létě venkovní posezení na zahrádce nebo u ohniště.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI