Penzion U Hradilů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion u Hradilů – penzion Jeseníky se nachází na okraji Vrbna pod Pradědem v malebné zalesněné oblasti v podhůří Hrubého Jeseníku. Město Vrbno pod Pradědem je vyhledávaným rekreačním střediskem ideálním jak pro turistiku, cykloturistiku a zimní sporty tak i pro rodinné výlety. Okolí je opředeno četnými pověstmi, na jejichž objevení se můžete vydat pěšky, na kole ale také autem, vlakem či autobusem. Pouhých 200 m od penzionu je je nově zrekonstruovaný (2010) lyžařský vlek s upravovanou a uměle zasněžovanou sjezdovkou. Přímo od penzionu vedou udržované běžecké trasy.

V penzionu se nachází nekuřácká restaurace (pro ubytované zde nabízíme zvýhodněnou plnou penzi nebo polopenzi). Pro milovníky tabáku jistě dobře poslouží pivnice, kterou naleznete v suterénu penzionu. Po předchozí domluvě si s sebou můžete vzít i svého pejska (máme 3 venkovní psí kotce). Dále lze využít dětskou tělocvičnu a hřiště, lyžárnu/kolárnu a v létě venkovní posezení na zahrádce nebo u ohniště.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI