Penzion U Řeky - Karlovice

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý rodinný pension je zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku, malé kolektivy, důchodce a milenecké páry. Náš penzion Vám nabízí celoroční ubytování ve třech stylově a dobře zařízených pokojích. V přízemí pensionu jsou dva třílůžkové pokoje, každý má samostatnou koupelnu a WC. Pokoj v podkroví je čtyřlůžkový se samostatnou koupelnou a WC a je řešen jako "rodinný pokoj". Celkem máme k dispozici 8 lůžek s možností dvou přistýlek a na požádání připravíme dětské postýlky. K penzionu patří i malá nekuřácká hospůdka a posezení na zahrádce. Na velké prostorné zahradě si můžou Vaše děti v klidu hrát na houpačkách, kolotoči, pískovišti, skluzavkách, trampolínách nebo na dětském hřišti. Odděleně od ubytovacích prostor je malá nekuřácká hospůdka, restaurace s bezbariérovým přístupem, v letních měsících i zahradní restaurace s možností grilování. Parkování je přímo u pensionu. Stravování ubytovaných hostů je formou polopenze-snídaně a večeře. Můžete se dohodnout a objednat si jídlo pro diabetika, vegetariána či bezlepkové.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI