Penzion U Řeky - Karlovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malý rodinný pension je zaměřený na rodinnou rekreaci s dětmi i kojeneckého věku, malé kolektivy, důchodce a milenecké páry. Náš penzion Vám nabízí celoroční ubytování ve třech stylově a dobře zařízených pokojích. V přízemí pensionu jsou dva třílůžkové pokoje, každý má samostatnou koupelnu a WC. Pokoj v podkroví je čtyřlůžkový se samostatnou koupelnou a WC a je řešen jako "rodinný pokoj". Celkem máme k dispozici 8 lůžek s možností dvou přistýlek a na požádání připravíme dětské postýlky. K penzionu patří i malá nekuřácká hospůdka a posezení na zahrádce. Na velké prostorné zahradě si můžou Vaše děti v klidu hrát na houpačkách, kolotoči, pískovišti, skluzavkách, trampolínách nebo na dětském hřišti. Odděleně od ubytovacích prostor je malá nekuřácká hospůdka, restaurace s bezbariérovým přístupem, v letních měsících i zahradní restaurace s možností grilování. Parkování je přímo u pensionu. Stravování ubytovaných hostů je formou polopenze-snídaně a večeře. Můžete se dohodnout a objednat si jídlo pro diabetika, vegetariána či bezlepkové.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI