Penzion U Smetany

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Smetany je situován v centru města Rychvald s velkým uzavřeným parkovištěm, koutkem pro děti, velkou zastřešenou letní terasou, pivnicí, nekuřáckou restaurací, banketkou s krbem. Naleznete zde ideální místo pro pořádání svateb, oslav i firemních večírků, ke kterým, kromě restaurace můžete využít salónek či banketku s krbem. Ubytování penzionového typu nabízíme v plně vybavených pokojích se sociálním zařízením. 5 pokojů - celková kapacita 12 míst. WiFi připojení zdarma. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckých prostorech kavárny a salónku, kde můžete využít posezení v křeslech při svíčkách a příjemné hudbě. Posezení v baru, kde je možnost si vychutnat i cigaretu. Restaurace s kapacitou 50-60 osob s tanečním parketem a prostorem pro živou hudbu. Ideální pro pořádání soukromých akcí, svateb, oslav, narozenin apod. Zastřešená letní terasa pro cca 80 osob.Pořádání letního grilování, víkendových hodů.

  •     1-lůžkový s přistýlkou a soc. zařízením
  •     3-lůžkový se soc. zařízením
  •     3-lůžkový se soc. zařízením
  •     2-lůžkový jen s umyvadlem a teplou vodou (soc. zařízení v patře)
  •     2-lůžkový jen s umyvadlem a teplou vodou (soc. zařízení v patře)

PIVNICE

Stylová pivnice vybavená  TV – pro sledování zábavných a sportovních přenosů.
Kulečník, šipky, hrací zábavní automaty.

BANKETKA S KRBEM

Banketka s krbem je volně přístupná z pivnice, lze si ji kdykoliv rezervovat pro soukromé akce a párty i při menším počtu osob.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI