Penzion U Smetany

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Smetany je situován v centru města Rychvald s velkým uzavřeným parkovištěm, koutkem pro děti, velkou zastřešenou letní terasou, pivnicí, nekuřáckou restaurací, banketkou s krbem. Naleznete zde ideální místo pro pořádání svateb, oslav i firemních večírků, ke kterým, kromě restaurace můžete využít salónek či banketku s krbem. Ubytování penzionového typu nabízíme v plně vybavených pokojích se sociálním zařízením. 5 pokojů - celková kapacita 12 míst. WiFi připojení zdarma. Nabízíme příjemné posezení v nekuřáckých prostorech kavárny a salónku, kde můžete využít posezení v křeslech při svíčkách a příjemné hudbě. Posezení v baru, kde je možnost si vychutnat i cigaretu. Restaurace s kapacitou 50-60 osob s tanečním parketem a prostorem pro živou hudbu. Ideální pro pořádání soukromých akcí, svateb, oslav, narozenin apod. Zastřešená letní terasa pro cca 80 osob.Pořádání letního grilování, víkendových hodů.

  •     1-lůžkový s přistýlkou a soc. zařízením
  •     3-lůžkový se soc. zařízením
  •     3-lůžkový se soc. zařízením
  •     2-lůžkový jen s umyvadlem a teplou vodou (soc. zařízení v patře)
  •     2-lůžkový jen s umyvadlem a teplou vodou (soc. zařízení v patře)

PIVNICE

Stylová pivnice vybavená  TV – pro sledování zábavných a sportovních přenosů.
Kulečník, šipky, hrací zábavní automaty.

BANKETKA S KRBEM

Banketka s krbem je volně přístupná z pivnice, lze si ji kdykoliv rezervovat pro soukromé akce a párty i při menším počtu osob.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI