Penzion V Hájku

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion V Hájku vznikl rekonstrukcí usedlosti v malebné a klidné části obce Vřesina. Penzion se nachází 5 min. jízdy od města Ostrava-Poruba. Nabízíme ubytování v 5 dvoulůžkových pokojích, 1 čtyřlůžkovém pokoji a 1 apartmánu s vlastní kuchyňkou (max. pro 4 osoby). Celková kapacita je 19 lůžek. V pokojích se nachází koupelna s WC, sprchou, dále rychlé Wi-Fi připojení k internetu, lednička, v některých TV. V apartmánu navíc vybavená kuchyňka (lednička, mikrovlnka, varná konvice, vařič, nádobí). Dále je pro všechny hosty penzionu k dispozici společná kuchyňka s nádobím, mikrovlnkou a varnou konvicí. V areálu nabízíme posezení na kryté venkovní terase s výhledem na lesy (možnost grilování), pro děti je připraven dětský koutek a velká zahrada. Penzion má vlastní uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem. Nabízíme také možnost dokoupení snídaně, která se podává přímo na pokoj.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI