Penzion ve věži

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion ve věži je v blízkosti centra města Bohumín a poskytne Vám místo pro relaxaci, ale i pro jinou příležitost, která Vás přivede do Moravskoslezského kraje. Součásti penzionu je restaurace, která se nachází v nejvyšším patře a přinese Vám kromě gurmánského zážitku i krásný výhled do krajiny. V těsném sousedství penzionu se nachází Aquacentrum a Zimní stadion, který v zimním období slouží k bruslení a během léta jako víceúčelová sportovní hala pro badminton i jiné sporty. Hosté penzionu mají po dobu ubytování volný vstup do bazénů Aquacentra. Amfiteátr slouží nejen jako letní kino, ale je vhodný i k pořádání kulturních a společenských akcí. Penzion má 12 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, standardně jsou pokoje vybaveny TV a možností připojení na internet. Penzion se nachází blízkosti hraničního přechodu s Polskem.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI