Penzion ve věži

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion ve věži je v blízkosti centra města Bohumín a poskytne Vám místo pro relaxaci, ale i pro jinou příležitost, která Vás přivede do Moravskoslezského kraje. Součásti penzionu je restaurace, která se nachází v nejvyšším patře a přinese Vám kromě gurmánského zážitku i krásný výhled do krajiny. V těsném sousedství penzionu se nachází Aquacentrum a Zimní stadion, který v zimním období slouží k bruslení a během léta jako víceúčelová sportovní hala pro badminton i jiné sporty. Hosté penzionu mají po dobu ubytování volný vstup do bazénů Aquacentra. Amfiteátr slouží nejen jako letní kino, ale je vhodný i k pořádání kulturních a společenských akcí. Penzion má 12 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, standardně jsou pokoje vybaveny TV a možností připojení na internet. Penzion se nachází blízkosti hraničního přechodu s Polskem.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI