Penzion Velké sedlo

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Velké sedlo se nachází 300 metrů od Kružberské přehrady, v okresu města Opava (Moravskoslezsko), v rekreační oblastí Severní Moravy a Slezska.  Celková kapacita penzionu se standardně pohybuje nad 26 lůžek a 4 přistýlky. Kromě toho se  hosté mohou ubytovat také ve čtyřech chatkách. Každá chatka má k dispozici 5 lůžek. Penzion je schopný zajistit i skupinové akce. Ubytování v penzionu je vhodné také pro rodiny s dětmi.

 

 

Více než 300 penzionů Severní Moravy a Slezska naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace v článku o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů, nebo na doporučení návštěvníka. Příspěvek má pouze informativní charakter.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

 
Více než 300 penzionů Severní Moravy a Slezska naleznete zde.

Neověřené údaje
Informace v článku o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů, nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Ivan Mrhač
Ivan Mrhač (nepřihlášený) 29. Květen 2022 - 13:02
Počet hlasů: 98
Penzion je v dezolátním stavu. Pan majitel je konfliktní nepříjemný člověk. Já jsem tam byl zcela jistě naposledy.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Jan Marecek
Jan Marecek (nepřihlášený) 29. Duben 2020 - 8:33
Počet hlasů: 579
Jsem místní, takže to mám celkem z první ruky. Tomuhle místu se vyhněte obloukem. Problémy s hygienou(majitelův pes se motá v kuchyni během přípravy jídla - potvrzeno a pokutováno hygienickou stanicí), nečistota v chatkách, a hlavně naprosto otřesné chování majitele. Arogantní, velmi vulgární a když se napije tak agresivní(za což byl v minulosti soudně trestaný). Vyžívá se v tom, že sedí před svým polorozbořeným penzionem z papundeklu a vyčkává na turisty, kteří chtějí přejít řeku po "jeho" lávce a posílá je do patřičných míst, že je lávka jen pro hosty a oni, vandráci, ať se jdou brodit. K tomu historky, bohužel pravdivé, kdy pán vybírá 50kč "přechodné lávky" během sjíždění Moravice, Nebo se chce v jednu ráno prát se svatebčany, když chtějí mezisoučet a končí to přivoláním policie, či vybírání desátků z nalezených věcí, už celou mizérii Penzionu jen dokreslují.. Pivo si tam asi klidně dejte, z toho takový vývar nemá, ale na jídlo a vlídné slovo si raději zajděte do tři km vzdáleného Kružberku
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)
Obrázek uživatele Martina Grznárová
Martina Grznárová (nepřihlášený) 17. Září 2019 - 13:48
Počet hlasů: 738
Opravdu velkým obloukem se tomuto zařízení vyhněte. Tomuto zařízení se určitě nedá říkat pension, možná ubytovna, a to s velkým MOŽNÁ. Zatuchlá budova s nedostačujícím vybavením. V „společenské místnosti“ se po 22 hodině můžete bavit jen šeptem, protože má majitel byt vedle a jeho krasava se potřebuje vyspat. Koupelny, záchody špinavé a smradlavé. Pokoje jsou staré kutlochy s palandami, na kterých se moc nevyspíte a umyvadlem, které neodtéká a samovolně kape. Majitel s provozní nehorázně nepříjemní. K hostům se neumí chovat slušně, majitel si za každou věc účtuje. Nedej bože zapomenout něco na verandě... I když se ten den normálně vracíte na ubytování, tak vám batoh prolustruje, spočítá si hodnotu a účtuje si 10% nálezného! Za zapůjčené kolo, které mělo totálně sjetou gumu (samozřejmě nevydržela), si účtoval 400,- na den. Ubytování při příjezdu musíte okamžitě zaplatit, aby jste si to náhodou nerozmysleli a po účtence ani vidu ani slechu... Takže pokud si nechcete znechutit pobyt v tomto jinak pěkném regionu, tak na toto místo určitě nejezděte.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI