Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Vincent

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Vincent se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku, 12 km od Pradědu, v údolí obce Dolní Moravice, která leží v nadmořské výšce 600 m.n.m. V roce 2011 byl objekt penzionu Vincent zcela zrekonstruován a uveden do provozu. Penzion Vincent nabízí ubytování v deseti apartmánech a to ve 2 lůžkových nebo 4-5 lůžkových pokojích. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s nádobím, ledničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickou sklokeramickou dvouplotýnkou, mikrovlnou troubou a televizí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Standardem každého apartmánu je podlahové vytápění a TV. Hostům Penzionu Vincent je k dispozici společenská místnost pro 30 osob, která je umístěna ve vedlejším objektu. Nabízí příjemné posezení s kuchyňskou linkou, lednicí, myčkou, TV, CD přehrávačem, dětským koutkem, pingpongovým stolem. Součástí je taky WC pro muže i ženy. Pro ubytované hosty je taky v areálu penzionu Vincent k dispozici venkovní posezení s možností grilování, pískoviště pro děti, venkovní trampolína se záchrannou sítí, místnost pro úschovu kol či lyží a vlastní oplocené parkoviště.

V blízkosti penzionu se nachází fotbalové, volejbalové a dětské hřiště, nová čtyřsedačková lanovka vzdálená 900 m s umělým zasněžováním a nočním osvětlením. V obci najdete prodejnu potravin, restauraci a pohostinství, kde nabízejí z jídel teplé i studené kuchyně.
 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI