Pivnice u Pivovaru Na Karpetné

 

 

Informace

Popis

Pivnice u Pivovaru Na Karpetné vám nabízí posezení v příjemné domácí atmosféře. Venkovní posezení navíc poskytuje, kromě nejrůznějších atrakcí pro děti, i krásny výhled na východní část moravskoslezských Beskyd. Kromě běžného sortimentu alko i nealko nápojů je naší největší specialitou kvasnicové pivo vařené v minipivovaru, který se nachází ve vedlejších prostorách budovy. K jídlu nabízíme velký výběr domácích specialit. K dispozici jsou zde dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňkou a lednicí. Kuchyňka je vybavena varnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou a běžným nádobím k používání. Na pokojích je TV s digitálním příjmem a možnost připojení k internetu. Možnost parkování u areálu penzionu.

 

Nabídka

Nově otevřená Pivnice u pivovaru na Karpentné Vám nabízí příjemné prostředí k posezení u dobrého piva a něčeho dobrého k tomu. Kromě běžného sortimentu alko i nealko nápojů, káv a čajů, nabízíme několik druhů a značek piv:

  •     Třinecké kvasnicové 12°
  •     Bernard světlý 11°, 12°
  •     Bernard černý 12°

Samozřejmě čepujeme pivo řezané a také vaříme Třineckou kvasnicovou 14-ku JANTAR, kterou nabízíme v období tradičních svátků o Velikonocích, Vánocích a Novém roce. Co se týče dobrot k zakoustnutí, jsou velice žádané škvarkové chipsy, topinka s tataráčkem, domácí hambáč, utopenci dle vlastní receptury, grilované kolena, žebra, super specialitou jsou pečená bachora, která připravujeme na objednávku.

V naši hospůdce je možno uspořádat různé společenské akce jako jsou rodinné oslavy, jubilea, firemní posezení - wiliowky, pohřební pohoštění.

Kapacita míst je pro 25 - 30 osob. Co se týče ubytovaných osob, poskytneme Vám stravu, a to snídaně v ceně 60,- Kč, polopenze v ceně 130,- Kč, po předchozí domluvě. Na letní sezónu připravujeme různé akce typu posezení u trampských písní, víkendové večery s harmonikou apod.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI