Pivnice u Pivovaru Na Karpetné

 

Informace

Popis

Pivnice u Pivovaru Na Karpetné vám nabízí posezení v příjemné domácí atmosféře. Venkovní posezení navíc poskytuje, kromě nejrůznějších atrakcí pro děti, i krásny výhled na východní část moravskoslezských Beskyd. Kromě běžného sortimentu alko i nealko nápojů je naší největší specialitou kvasnicové pivo vařené v minipivovaru, který se nachází ve vedlejších prostorách budovy. K jídlu nabízíme velký výběr domácích specialit. K dispozici jsou zde dva dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, malou kuchyňkou a lednicí. Kuchyňka je vybavena varnou konvicí, vařičem, mikrovlnou troubou a běžným nádobím k používání. Na pokojích je TV s digitálním příjmem a možnost připojení k internetu. Možnost parkování u areálu penzionu.

 

Nabídka

Nově otevřená Pivnice u pivovaru na Karpentné Vám nabízí příjemné prostředí k posezení u dobrého piva a něčeho dobrého k tomu. Kromě běžného sortimentu alko i nealko nápojů, káv a čajů, nabízíme několik druhů a značek piv:

  •     Třinecké kvasnicové 12°
  •     Bernard světlý 11°, 12°
  •     Bernard černý 12°

Samozřejmě čepujeme pivo řezané a také vaříme Třineckou kvasnicovou 14-ku JANTAR, kterou nabízíme v období tradičních svátků o Velikonocích, Vánocích a Novém roce. Co se týče dobrot k zakoustnutí, jsou velice žádané škvarkové chipsy, topinka s tataráčkem, domácí hambáč, utopenci dle vlastní receptury, grilované kolena, žebra, super specialitou jsou pečená bachora, která připravujeme na objednávku.

V naši hospůdce je možno uspořádat různé společenské akce jako jsou rodinné oslavy, jubilea, firemní posezení - wiliowky, pohřební pohoštění.

Kapacita míst je pro 25 - 30 osob. Co se týče ubytovaných osob, poskytneme Vám stravu, a to snídaně v ceně 60,- Kč, polopenze v ceně 130,- Kč, po předchozí domluvě. Na letní sezónu připravujeme různé akce typu posezení u trampských písní, víkendové večery s harmonikou apod.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI