Privát Oaza

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Privát OAZA se nachází v Andělské Hoře (pohoří Jeseníky), kterou najdete v polovině cesty mezi Bruntálem a Karlovou Studánkou. Po celý rok Vám nabízíme možnost rekreace a ubytování v Jeseníkách. Pěší turistika, cykloturistika, bowling, koupání a rybolov, houbaření, lyžování.... To vše při pobytu na nejčistčím vzduchu ve střední Evropě. Vzhledem k nadmořské výšce 680 m a čistému vzduchu je u nás velmi vhodné prostředí pro nemocné s dýchacími potížemi. V zimě se skýtá možnost lyžování v místě i v nejbližším okolí Pradědu.

Ubytování v soukromí Vám poskytne možnost klidné rekreace, velmi zajímavé pro rodiny s dětmi a skupiny kamarádů, za příjemné ceny. Objekt se nachází ve velké zahradě s ohništěm, hřištěm a místem pro parkování v zahradě. Pro cvičitele aerobiku nabízíme kapacitu 18 lůžek pro jejich cvičence. Telocvičnu a hřiště. Nabízíme také dlouhodobý pronájem pro firemní zaměstnance.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI