Privát Oaza

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Privát OAZA se nachází v Andělské Hoře (pohoří Jeseníky), kterou najdete v polovině cesty mezi Bruntálem a Karlovou Studánkou. Po celý rok Vám nabízíme možnost rekreace a ubytování v Jeseníkách. Pěší turistika, cykloturistika, bowling, koupání a rybolov, houbaření, lyžování.... To vše při pobytu na nejčistčím vzduchu ve střední Evropě. Vzhledem k nadmořské výšce 680 m a čistému vzduchu je u nás velmi vhodné prostředí pro nemocné s dýchacími potížemi. V zimě se skýtá možnost lyžování v místě i v nejbližším okolí Pradědu.

Ubytování v soukromí Vám poskytne možnost klidné rekreace, velmi zajímavé pro rodiny s dětmi a skupiny kamarádů, za příjemné ceny. Objekt se nachází ve velké zahradě s ohništěm, hřištěm a místem pro parkování v zahradě. Pro cvičitele aerobiku nabízíme kapacitu 18 lůžek pro jejich cvičence. Telocvičnu a hřiště. Nabízíme také dlouhodobý pronájem pro firemní zaměstnance.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI