Radim Bača

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a jízdárna U Bačů se nachází v malebném prostředí podhůří Beskyd v obci Palkovice na silniční trase spojující ze severu Ostravu a Frýdek-Místek s na jih položeným Frenštátem pod Radhoštěm. Penzion a jízdárnu najdete v horní části obce Palkovice na úpatí lesy pokytých Palkovických hůrek s výhledem na celé Beskydy. Nabízíme Vám stylové ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s úplným sociálním příslušenstvím (televize, sprchový kout, vana, WC, kuchyňský kout s ledničkou) a celkovou kapacitou 16 osob. Možnost parkování na přilehlém parkovišti.

Pro všechny návštěvníky organizujeme výuku jízdy na koních. Se zkušenými průvodci a kočími můžete absolvovat projížďky po okolí i v bryčce nebo se spřežením na saních.
  O víkendech zajišťujeme také pobyty u koní. V průběhu letních prázdnin pořádáme dětské tábory s jezdeckou výukou, ale i s tancem a tábořením.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI