Radim Bača

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion a jízdárna U Bačů se nachází v malebném prostředí podhůří Beskyd v obci Palkovice na silniční trase spojující ze severu Ostravu a Frýdek-Místek s na jih položeným Frenštátem pod Radhoštěm. Penzion a jízdárnu najdete v horní části obce Palkovice na úpatí lesy pokytých Palkovických hůrek s výhledem na celé Beskydy. Nabízíme Vám stylové ubytování ve 2 až 4 lůžkových pokojích s úplným sociálním příslušenstvím (televize, sprchový kout, vana, WC, kuchyňský kout s ledničkou) a celkovou kapacitou 16 osob. Možnost parkování na přilehlém parkovišti.

Pro všechny návštěvníky organizujeme výuku jízdy na koních. Se zkušenými průvodci a kočími můžete absolvovat projížďky po okolí i v bryčce nebo se spřežením na saních.
  O víkendech zajišťujeme také pobyty u koní. V průběhu letních prázdnin pořádáme dětské tábory s jezdeckou výukou, ale i s tancem a tábořením.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI