Rekreační středisko Skalka

 

Informace

Popis

Rekreační středisko Skalka - ubytování Beskydy

Pokoje v hlavní budově jsou po rekonstrukci a jsou vybaveny novými koupelnami, lůžkovinami a částečně i nábytkem. Pokoje se nacházejí v hlavní budově. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, umyvadlo). Platí zákaz kouření. Kapacita 41 osob (4x 2-lůžkový, 1x 3-lůžkový, 5x 6-lůžkový pokoj) + 10 osob v Apartmá. Chaty se nacházejí ve svahu pod hlavní budovou v oploceném areálu RS Skalka. Jedna z chat je rozdělena do dvou pokojů, z nichž jeden slouží zároveň jako kuchyň. Zbývající chaty jsou jednopokojové s kuchyňským koutem. Chaty jsou stejné velikosti a jsou celoročně v provozu. Vytápění je na tuhá paliva (dřevo, uhlí), v obytné části jsou krbová kamna, v suterénu pak klasická kamna. Sociální zařízení se nachází v suterénu. Přístup k sociálnímu zařízení je po strmém schodišti. Ve dvoupokojové chatě je suterén zpřístupněn velmi strmým schodištěm. Platí zákaz kouření. 18 osob (3 x 6-lůžková chata).

Stanování je povoleno na louce před areálem střediska vpravo a vlevo od příjezdové cesty. Neposkytujeme kempingové zázemí. Lze využít pouze sociální zařízení restaurace a venkovní sprchu se studenou vodou. Kapacita cca 25 míst.

 

Stravování v areálu

  • Nabízíme (nepovinné) stravování ve stylu domácí kuchyně. Na přání připravíme jídla pro vegetariány, vegany a po dohodě jídla vyhovující různým dietám.
  • Restaurace s hernou má kapacitu 52 osob. Venkovní terasa je pro cca 30 osob. Mimo sezónu je omezen provoz kuchyně. V době stravování rekreantů se může prodloužit čekací doba.
  • PENTAGON - občerstvení u jezera je stánek s nápoji, nanuky a cukrovinkami s letním provozem v závislosti na počasí.
  • Speciality na ohni můžete ochutnat z našeho grilu, sami si je připravit na ohništi nebo si vypůjčit malý gril. Gril se nachází vedle pentagonu u jezera a je v provozu podle počasí v letních měsících. Ohniště je umístěno na louce u vjezdu do areálu. V areálu platí zákaz rozdělávání ohně na zemi (pouze malý gril).

 

V areálu střediska se nachází zahradní jezero o ploše cca 1000 m2 a dětský bazén. Voda je čištěna přírodním biotopem s cirkulacemi a není chemicky ošetřena. Laboratorní rozbory nejsou prováděny, pročež nemůžeme nabízet koupání. Hloubka jezera je max. 2,3 m.

 

Tipy na další rekreační střediska v oblasti Beskydy

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI