Restaurace a penzion Veranda pod Čantoryjí

 

 

Informace

Popis

Restaurace a penzion s atmosférou Vintage na pravém venkově s přírodou slezských Beskyd. Svou kapacitou 50 míst působí útulně a domácky. Je nekuřácká a vybavena wifi připojením, velkou plazmovou televizí a dětským koutkem. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka což podporujeme kvalitní kuchyní a příjemnou obsluhou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV a připojením na internet. Podmínkou užití apartmánu je obsazení velké ložnice dospělými osobami. Apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, lednicí, TV a připojením na internet.

 

Pro speciální rodinné či firemní příležitosti  si můžete rezervovat  jak salónek o kapacitě 16 míst, tak i  celou restauraci. Nabízíme uspořádání křtin, dětských párty, narozenin, svateb, třídních srazů, smutečních hostin a také vánočních večírků.

Oblíbili jsme si taktéž přípravu tématických večerů pro Vás.

Dopřejte si jídlo jasných chutí z čerstvých surovin. Na jídelním lístku nechybí slezské speciality, bifteky, těstoviny i lehké saláty. Během pracovních dnů vám nabízíme výhodné polední menu.

Z lahodných moků si můžete vychutnat vychlazené pivo Bernard, připravené tradiční  nepasterovanou metodou, nebo z jiného soudku  Radegast či Plzeň. Stejně tak si zpříjemněte posezení láhvinkou dobrého vína věhlasných jmen jako vinařství Baloun,VINSELEKT Michlovský. Rádi pro vás namícháme koktejly s originalními sirupy MONIN.K dezertu  nebo lákavému zmrzlinovému poháru doporučíme voňavé café CORSINI.

Při pěkném počasí si jistě užijte venkovní posezení na terase (verandě) s markýzou nebo zahrádce se slunečníky.

Vaše děti si zatím pohrají na dětském hřišti s pískovištěm, které je od stolů pohodlně na dohled.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI