Restaurace a penzion Veranda pod Čantoryjí

 

Informace

Popis

Restaurace a penzion s atmosférou Vintage na pravém venkově s přírodou slezských Beskyd. Svou kapacitou 50 míst působí útulně a domácky. Je nekuřácká a vybavena wifi připojením, velkou plazmovou televizí a dětským koutkem. Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka což podporujeme kvalitní kuchyní a příjemnou obsluhou. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV a připojením na internet. Podmínkou užití apartmánu je obsazení velké ložnice dospělými osobami. Apartmán je vybaven vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou, lednicí, TV a připojením na internet.

 

Pro speciální rodinné či firemní příležitosti  si můžete rezervovat  jak salónek o kapacitě 16 míst, tak i  celou restauraci. Nabízíme uspořádání křtin, dětských párty, narozenin, svateb, třídních srazů, smutečních hostin a také vánočních večírků.

Oblíbili jsme si taktéž přípravu tématických večerů pro Vás.

Dopřejte si jídlo jasných chutí z čerstvých surovin. Na jídelním lístku nechybí slezské speciality, bifteky, těstoviny i lehké saláty. Během pracovních dnů vám nabízíme výhodné polední menu.

Z lahodných moků si můžete vychutnat vychlazené pivo Bernard, připravené tradiční  nepasterovanou metodou, nebo z jiného soudku  Radegast či Plzeň. Stejně tak si zpříjemněte posezení láhvinkou dobrého vína věhlasných jmen jako vinařství Baloun,VINSELEKT Michlovský. Rádi pro vás namícháme koktejly s originalními sirupy MONIN.K dezertu  nebo lákavému zmrzlinovému poháru doporučíme voňavé café CORSINI.

Při pěkném počasí si jistě užijte venkovní posezení na terase (verandě) s markýzou nebo zahrádce se slunečníky.

Vaše děti si zatím pohrají na dětském hřišti s pískovištěm, které je od stolů pohodlně na dohled.

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI