Restaurant - Penzión Hevil

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurant Hevil najdete v Hlučíně, v části zvané Rovniny, tedy v pěkném, klidném prostředí. Je jedno, zda přijíždíte od Opavy či Ostravy, nezapomeňte odbočit u Mountfieldu směrem na Vrablovec a asi po 300 m vpravo je cíl Vaší cesty. Kuchyně po rekonstrukci splňuje ty nejvyšší hygienické normy a předpisy EU. Hledáte levné ubytování v klidném prostředí mimo centrum? Restaurant - Penzión HEVIL zprovoznil nové ubytovací kapacity přímo nad restaurací. Apartmán s koupelnou a malou kuchyňkou pro dvě osoby pokoj je vybaven dvoupostelí, televizorem a satelitním přijímačem, rádiem s CD, rozkl. sedačkou a konferen. stolkem, koupelna - sprchovací kout, WC, umývadlo, kuchyňka – chladnička,varná konvice, sklo a porcelán. Dvojlůžkový pokoj - Vybavení – televizor, rádio s cd přehrávačem, chladnička, křeslo. Třílůžkový pokoj - Vybavení – televizor a rádio s cd přehrávačem, chladnička, křeslo a konferenční stolek. Soc. zřízení společné na chodbě pro oba pokoje.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI