Restaurant - Penzión Hevil

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Restaurant Hevil najdete v Hlučíně, v části zvané Rovniny, tedy v pěkném, klidném prostředí. Je jedno, zda přijíždíte od Opavy či Ostravy, nezapomeňte odbočit u Mountfieldu směrem na Vrablovec a asi po 300 m vpravo je cíl Vaší cesty. Kuchyně po rekonstrukci splňuje ty nejvyšší hygienické normy a předpisy EU. Hledáte levné ubytování v klidném prostředí mimo centrum? Restaurant - Penzión HEVIL zprovoznil nové ubytovací kapacity přímo nad restaurací. Apartmán s koupelnou a malou kuchyňkou pro dvě osoby pokoj je vybaven dvoupostelí, televizorem a satelitním přijímačem, rádiem s CD, rozkl. sedačkou a konferen. stolkem, koupelna - sprchovací kout, WC, umývadlo, kuchyňka – chladnička,varná konvice, sklo a porcelán. Dvojlůžkový pokoj - Vybavení – televizor, rádio s cd přehrávačem, chladnička, křeslo. Třílůžkový pokoj - Vybavení – televizor a rádio s cd přehrávačem, chladnička, křeslo a konferenční stolek. Soc. zřízení společné na chodbě pro oba pokoje.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI