Švamlův mlýn

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s jeho stylovou restaurací s celoročním nekuřáckým provozem se nachází v Oderských vrších na pokraji obce Klokočůvek,asi 10 km SZ od města Odry. Součástí penzionu je restaurace pro 45 hostů a krytá terasa s 25 místy. Penzion ve dvou budovách nabízí celkem 18 pokojů s celkovou kapacitou 40 pevných lůžek. Všechny pokoje jsou  vybaveny vlastním sociálním zařízením,televizí, telefonem s možností připojení na internet. Nedílnou součástí je také společenský sál s kapacitou 50 míst, který je především určen pro svatební hostiny, oslavy všeho druhu, firemní prezentace a pod.

Předností  sálu je možnost využití videoprojekce. K odpočinku a sportovnímu vyžití slouží 2  kvalitní tenisové kurty, basketbalové hřiště, kurt pro plážový volejbal,venkovní bazén, dobře vybavené dětské hřiště, venkovní gril a infrasauna. Motorizovaným návštěvníkům je k dispozici bezplatné parkoviště. Zájemci o cykloturistiku si mohou vypůjčit horská kola.

    Vybavení areálu penzionu a jeho okolní příroda nabízí všem ubytovaným i ostatním návštěvníkům dostatečný pasivní i aktivní odpočinek.
    Bližší informace získáte nahlédnutím do fotogalerie, nebo přímo při návštěvě penzionu.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI