Švamlův mlýn

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s jeho stylovou restaurací s celoročním nekuřáckým provozem se nachází v Oderských vrších na pokraji obce Klokočůvek,asi 10 km SZ od města Odry. Součástí penzionu je restaurace pro 45 hostů a krytá terasa s 25 místy. Penzion ve dvou budovách nabízí celkem 18 pokojů s celkovou kapacitou 40 pevných lůžek. Všechny pokoje jsou  vybaveny vlastním sociálním zařízením,televizí, telefonem s možností připojení na internet. Nedílnou součástí je také společenský sál s kapacitou 50 míst, který je především určen pro svatební hostiny, oslavy všeho druhu, firemní prezentace a pod.

Předností  sálu je možnost využití videoprojekce. K odpočinku a sportovnímu vyžití slouží 2  kvalitní tenisové kurty, basketbalové hřiště, kurt pro plážový volejbal,venkovní bazén, dobře vybavené dětské hřiště, venkovní gril a infrasauna. Motorizovaným návštěvníkům je k dispozici bezplatné parkoviště. Zájemci o cykloturistiku si mohou vypůjčit horská kola.

    Vybavení areálu penzionu a jeho okolní příroda nabízí všem ubytovaným i ostatním návštěvníkům dostatečný pasivní i aktivní odpočinek.
    Bližší informace získáte nahlédnutím do fotogalerie, nebo přímo při návštěvě penzionu.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI