Turistická chata Slalomák

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování na chatě v Beskydech

Odhoďte stres a starosti a navštivte naši horskou chatu Slalomák vzdálenou pouhých 800 metrů od turistického centra Pustevny v Moravskoslezských Beskydách. Chata svým ideálním umístěním na hlavní turistické trase „Knížecí“ je výchozím bodem pro turisty, cyklisty a v zimním období pro běžkaře a lyžaře, jelikož je přímou součástí lyžařského areálu. Kapacita chaty je 23 lůžek, plus 3 přistýlky. Nabízíme ubytování ve 2, 4, 5 a dvou 6-ti lůžkových pokojích turistického typu se sociálním zařízením na patrech a celodenní stravování v útulné restauraci s domácí kuchyní a rodinnou atmosférou. Chata je ideální pro pořádání školních výletů, škol v přírodě, lyžařských kurzů, firemních akcí, školení a díky rodinné atmosféře i pro pobyt rodin s dětmi. V zimním období zajistíme přepravu vašich zavazadel z Pusteven na sněžném skútru a pro skupiny zajistíme zvýhodněné ceny skipasů.

Na Pustevnách je v zimním období v provozu lyžařská a snowboardová škola, kterou provozuje GORBY SCHOOL Pustevny.

 chata v zime

 

Další chaty a chalupy v oblasti Beskydy naleznete zde


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Ceník chaty Slalomák v Beskydech

Ubytování 250,- Kč na osobu a noc.

Snídaně 45,- Kč na osobu a den.

Polopenze 115,- Kč na osobu a den.

Plná penze 150,- Kč na osobu a den.

Domácí mazlíček 30,- Kč

Sleva: děti do 10 let – 30 kč z plné penze či polopenze.

Možnost pronájmu celé chaty bez majitele – cena dohodou, dle počtu osob a dní

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

CHKO Beskydy

Chráněná krajinná oblast Beskydy, naše největší chráněné území, byla vyhlášena v roce 1973 na ploše 1160 km2 na části bývalých okresů Vsetín, Nový Jičín a Frýdek- Místek. Význam území podtrhuje vyhlášení 50 zvlášť chráněných území. Správa CHKO Beskydy sídlí v Rožnově pod Radhoštěm.

CHKO Beskydy byla vyhlášena z důvodu výjimečných přírodních hodnot, jimiž jsou zejména původní pralesovité lesní porosty s výskytem vzácných karpatských živočišných i rostlinných druhů, druhově pestrá luční společenstva, unikátní povrchové i podzemní pseudokrasové jevy a rovněž mimořádná estetická hodnota a pestrost ojedinělého typu krajiny vzniklého historickým soužitím člověka s tímto územím.

 

Posláním oblasti je ochrana všech hodnot krajiny, přírodních zdrojů a jejich typických znaků, kterými jsou zejména povrchové utváření krajiny včetně vodních toků a ploch, její vegetační kryt a volně žijící živočišstvo, rozvržení a využití lesního a zemědělského půdního fondu a ve vztahu k ní také rozmístění a urbanistická skladba sídlišť a architektura staveb.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI