Ubytování v soukromí 138

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v soukromí 138 - rekreace Malá Morávka

Malá Morávka se nachází v Hrubém Jeseníku nedaleko Karlové Studánky s nejvyšší horou Jeseníků Pradědem. Sněhová pokrývka je zde od prosince do počátku května.  Kapacita penzionu je 12 lůžek.

 

Vybavení a služby

Hosté mají k dispozici samostatné patro (podkroví) s jídelnou, halou sloužící jako společenská místnost a vybavenou kuchyňkou k vaření. V ubytovacím objektu se nekouří! Mimo pokoj je 2x WC a 2x sprchovací kout. Je zde připojení WiFi. K uschově lyží a kol, slouží lyžárna. Parkování je v uzavřeném prostoru hned u objektu. V létě mohou hosté využít venkovní posezení u rybníčka s ohništěm, krbem, udírnou. Pro děti je pískoviště, houpačka, kuželky. Na zahradě je možno si postavit stan. Domací zvířata pouze mimo pokoje v lětě předsíň, nebo venku na zahradě.

 

Jak se k nám dostanete

Silnice Malá Morávka - Karlova Studánka v horní části bývalý obchod ""MÁJA"" (také zastávka autobusu), po 100 metrech vlevo u silnice poutač a ukazatel k chatám KOPŘIVNÁ a BRANS, hned odbočka vlevo a po 60 metrech vpravo se nachází ubytovací objekt č.p. 138 okrové barvy s dvěma modřínovými vchody (garáž a vchod).

Autobusové spojení: zastávka linkových autobusů z Jeseníku, Přerova atd. 100 m od objektu (busy směr Karlova Studánka a Praděd)

Vlakové spojení: vlakové nádraží Bruntál nebo Rýmařov, dále linkovými autobusy, které mají přímý spoj Bruntál, nebo Olomouc. Skibus - Ostrava, Olomouc, Krnov.

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
Ubytování: od 250 Kč za 7 nocí

Ubytování - 1 noc 350 Kč, 2 noci 280 Kč, od 3-4 nocí 270,- Kč, 6+7 nocí 250 Kč/osoba/noc

Děti do 2 let zdarma bez nároku na postel.
Děti od 2 do 6 let 20% sleva, od 6 let plná cena!

 
Letní sezona - ceny
Ubytování: od 210 Kč/osoba/noc od 3 nocí

Ubytování - 1 noc 300 Kč, 2 noci 230 Kč, od 3 nocí 210 Kč/osoba/noc

Děti do 2 let zdarma bez nároku na postel.
Děti od 2 do 6 let 20% sleva, od 6 let plná cena!

 
Další informace:
V době Vánočních svátku a Silvestra, minimálně 5 nocí, cena 300 Kč/osobu a noc. Ve vybraných termínech se objekt pronajímá pouze na 7 nocí a platba je za plnou kapacitu.
Možnost platby fakturou,např.příspěvek zaměstnavatele

Rekreační poplatek 4 Kč/den ke každému RP je vydán kupon v ceně 15 Kč, který se zaplatí ubytovateli a použije ve stejné ceně, při platbě skipasu nebo v restauraci.

 

 

Kontakt

Mobil: +420 608 637 116, +420 725 487 656

Adresa: Malá Morávka 138, 793 36 Malá Morávka

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Okolí

Rekreace a služby v okolí

SKI Areál Kopřivná vzdálený 200 m,1 vlek 1400 m 6sedačka, škola lyžování a malý vlek, pro děti a mládež. SKI areal je využíván i v létě,pro turistiku a cyklo-turistiku.
 
Okolní zimní střediska – Karlov (3km, 7 velkých vleků), Praděd (8km).
 
Běžecké lyžování – přímo kolem objektu vedou běžecké trasy.
 
Letní aktivity: Turistika: Praděd, Ovčárna, Švýcarna,Barborka, Bílá Opava. Malý a Velký Kotel-reservace (Malé a Velké mechové jezírko Rejvíz, Lázně Lipová, Jeskyně na Pomezí, Cykloturistika (místem probíhají značené cyklotrasy). Sběr hub a lesních plodů. Rybaření – pstruhová voda v místě, dále bílá voda, dobré podmínky pro rybaření na Slezké Hartě (20km). Koupání v rybníce (6km) a v otevřeném vyhřívaném koupališti Vrbno pod Pradědem (10km).
 
Ostatní aktivity: Welnes bazén v Bruntále a Břidličné (16 km). Lázně Karlova Studánka (6 km) s možností masáží a dalších léčebných procedur. Krytý masážní bazén-vířivka, sauna, pára, Solná jeskyně. Termální koupele ve Velkých Losinách (40km směr Šumperk).

 

Stravování

Kuchyňka, je plně vybavená. Po dohodě možnost snídaně. Po celou dobu pobytu, je zajištěn dovoz čerstvého pečiva, dle Vaší písemné objednávky,která je realizována další den v 6.30 až 730 hod.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0