Wellness chalupa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malá Morávka – Karlov je nejvyhledávanější rekreační obec v Jeseníkách. A proč vlastně jet na dovolenou do Jeseníků? Jeseníky platí za poslední hory v České republice, které odolávají náporu turismu v pojetí moderní doby. Oproti Krkonošům a dalším horám zde nedošlo k stavitelskému boomu a přetváření krajiny budováním obřích hotelů a dalších megalomanských projektů. Pokud tedy hledáte opravdu nedotčenou přírodu, najdete ji právě v Jeseníkách.

Filosofie našeho podnikání spočívá v tom, že když už se vydáte do natolik krásného a klidného prostředí Malé Morávky v Jeseníkách, nebudete mít zájem ubytovat se v hotelu nebo penzionu, kde budete neustále narážet na ostatní hosty a dostane se vám všeho, jenom ne klidu a soukromí.

Když už tedy dovolenou v klidném prostředí, tak jednoznačně na chalupě. Ideálně na takové, kde budete mít soukromí a zároveň prostor na klidné večerní posezení u grilu. A to je právě styl ubytování které nabízíme. Myslíme si, že ubytování není jenom o noclehu a proto jsou naše chalupy luxusně vybaveny. Za zmínku stojí například krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, sauna, solárium, vířivka, sluneční terasa, tenisový kurt atd. To vše za překvapivě příznivé ceny, které jsou mnohonásobně nižší než v zahraničí, ale také nízké i ve srovnání s jinými horskými středisky v tuzemsku.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI