Wellness chalupa

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Malá Morávka – Karlov je nejvyhledávanější rekreační obec v Jeseníkách. A proč vlastně jet na dovolenou do Jeseníků? Jeseníky platí za poslední hory v České republice, které odolávají náporu turismu v pojetí moderní doby. Oproti Krkonošům a dalším horám zde nedošlo k stavitelskému boomu a přetváření krajiny budováním obřích hotelů a dalších megalomanských projektů. Pokud tedy hledáte opravdu nedotčenou přírodu, najdete ji právě v Jeseníkách.

Filosofie našeho podnikání spočívá v tom, že když už se vydáte do natolik krásného a klidného prostředí Malé Morávky v Jeseníkách, nebudete mít zájem ubytovat se v hotelu nebo penzionu, kde budete neustále narážet na ostatní hosty a dostane se vám všeho, jenom ne klidu a soukromí.

Když už tedy dovolenou v klidném prostředí, tak jednoznačně na chalupě. Ideálně na takové, kde budete mít soukromí a zároveň prostor na klidné večerní posezení u grilu. A to je právě styl ubytování které nabízíme. Myslíme si, že ubytování není jenom o noclehu a proto jsou naše chalupy luxusně vybaveny. Za zmínku stojí například krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou, sauna, solárium, vířivka, sluneční terasa, tenisový kurt atd. To vše za překvapivě příznivé ceny, které jsou mnohonásobně nižší než v zahraničí, ale také nízké i ve srovnání s jinými horskými středisky v tuzemsku.

 

Více než 300 penzionů v rámci Moravskoslezského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI