Apatrmány Kolb

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Apartmány Kolb nabízejí ubytování v soukromí v lokalitě Ramzová Jeseníky. Nabízíme ubytování v nově vybudovaných apartmánech na Ramzové v blízkosti lyžařského areálu. Celková kapacita je 18 lůžek rozdělených do čtyřech apartmánů po 3, 4, 5 a 6 lůžkách s možností zapůjčení dětské postýlky. Každý apartmán se skládá z ložnice, kuchyně, koupelny a wc. Kuchyně je vybavena elektrickou varnou deskou, mikrovlnou troubou, lednicí s mrazákem, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V kuchyni je umístěna televize se satelitním přijímačem. K dispozici je prostor pro uskladnění lyžařské výbavy. Lyžárna je vybavena stojanem na lyže a vyhřívaným držákem na boty. V létě je tato místnost je využívána pro uskladnění kol, kočárků a dalšího sportovního vybavení jako jsou míče, pálky na badminton atd. K domu náleží udržované travnaté plochy, které mohou naši hosté využívat k hrám, sportu a relaxaci. Našim hostům je k dispozici kryté posezení - altán. Součástí altánu, který má kapacitu cca 15 osob, je velký plynový gril a krb. K zapůjčení máme napichovací jehlice na opekání špekáčků apod. Dále je možné posezení u otevřeného ohniště. Nově jsme uvedli do provozu nadzemní bazén a dále síť, která je vhodná na badminton, nohejbal, volejbal a další sporty. V zimním období je možné nastoupit přímo u domu do udržované běžkařské stopy. U domu je mírný svah, na kterém je možno sáňkovat a bobovat. Vybavení pro zimní radovánky máme k zapůjčení.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI