Autocamping a chatová osada Bobrovník ***

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autocamping a chatová osada Bobrovník - rekreace Jeseníky

Autocamping leží v údolí řeky Staříč mezi obcí Lipová Lázně a městem Jeseník v rekreační oblasti Bobrovník. Jeho velmi klidné prostředí je výrazně ovlivněno těsným sousedstvím chráněného krajinného uzemí. Poskytuje celoroční ubytování ve čtyřlůžkových chatkách se společným sociálním zařízením a v motelu, ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Parkování osobních automobilů je možné přímo u ubytovací jednotky. K vybavení kempu patří i restaurace, kde je možné u týdenních pobytů dohodnout stravování formou polopenze. V hlavní sezóně je možné nakoupit základní potraviny v každodenně otevřeném bufetu.

Pro karavanisty je k dispozici 32 ohraničených parcel o velikosti 80-120m2 včetně elektrických přípojek (10A), turisté se stany zde najdou dostatečný a dobře udržovaný travnatý prostor pro stany všech velikostí a typů.

Koupání je možné v nedalekém přírodním koupališti na Bobrovníku (cca 300m),ke sportovnímu vyžití poslouží kromě základního vybavení i půjčovna kol a sportovního nářadí, v případě nepříznivého počasí kulečník. Další široké možnosti sportovního a kulturního vyžití nabízí lázně a město Jeseník, obec Lipová Lázně a nejbližší okolí. Jeseníky jsou však především předurčeny pro všechny druhy turistiky - pěší, cykloturistiku, zimní turistiku a sjezdové lyžování.

Autokemp poskytuje služby i milovníkům zimních sportů. Všechny ubytovací a sociální objekty jsou elektricky vytápěny. Pro kolektivy (min. 20 osob) zajistíme dopravu do jednotlivých lyžařských areálů dle sněhových podmínek a individuálních přání. Všechny lyžařské areály jsou rovnež dobře přístupné veřejnou dopravou.

Autocamping Bobrovník je velmi oblíbeným a vhodným ubytovacím zařízením pro zájezdy různých kolektivů v mimosezóní době

 

Chatová osada Bobrovník

Chatová osada leží v údolí řeky Staříč mezi obcí Lipová-lázně a městem Jeseník v rekreační oblasti Bobrovník. Je tvořena 12-ti zděnými chatami, které mají v přízemí tří nebo čtyř lůžkový pokoj, WC, sprchu a v patře dvou nebo třílůžkový pokoj s kuchyňským koutem, lednicí, vařičem a WC. U každé chaty je malá terasa.

V areálu je k dispozici dětské a volejbalové hřiště, upravené ohniště, společenská místnost s televizí, stylová jídelna a posezení ve vinném sklípku.

Stravovaní a nákup základních potravin je možné v autocampingu (cca 300m).

Ke sportovnímu vyžití poslouží mimo základního vybavení také půjčovna horských kol a kulečník v kempu. Koupaní je možné v nedalekém přírodním koupališti na Bobrovníku (cca. 50m). další široké možnosti sportovního a kulturního vyžití nabízí lázně a město Jeseník, obec Lipová-lázně a nejbližší okolí.

Jeseníky jsou především předurčeny pro všechny formy turistiky - pěší, cykloturistiku, zimní turistiku a sjezdové lyžování.

 

Chatová osada a autocamping Bobrovník jsou velmi oblíbeným a vhodným ubytovacím zařízením pro zájezdy různých kolektivů v mimosezonní době.

 

Tipy na další autokempy v oblasti Jeseníky

 

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
6 + 4 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Ceník

Pro zjištění aktuálních cen použijte kontaktní formulář

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0