Chalupa jeseníky - Soňa Krejčí

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Báječná dovolená ve stylové chalupě patříte-li k příznivcům tuzemské dovolené a máte-li rádi horskou krajinu Jeseníků, neváhejte do tohoto nádherného a nedotčeného kraje Moravy zavítat. S celou vaší rodinou nebo partou dobrých přátel zde můžete načerpat nové síly, zasportovat si a dopřát tělu i duši tolik potřebnou relaxaci. Ubytování Jeseníky vám i vašim blízkým poskytne prvotřídní zázemí a současně ideální podmínky pro rekreaci. Přijet k nám můžete během celého roku… Báječnou dovolenou si v Jeseníkách užijete jak v teplejších měsících, tak i v zimě.

Ubytování se vším všudy

komfortní zázemí pro rekreaci nabízíme sportovním nadšencům, kteří do hor vyrážejí za turistikou či dalšími pohybovými aktivitami. Velmi vítáni jsou však u nás také hosté, kteří si chtějí odpočinout třeba po namáhavé a vyčerpávající práci v zaměstnání. Ubytování Vernířovice je k dispozici všem návštěvníkům.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI