Chalupa Jindřichov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa je vhodná k celoroční rekreaci a nachází se na úpatí Hrubého Jeseníku. Zde začínají nejkrásnější trasy do Jeseníků, Rychlebských hor a Kralického Sněžníku. Zahrada je oddělena zděným plotem od okolního světa. V létě je k dispozici venkovní bazén, venkovní posezení, houpačka, prolézačka pro děti a trampolína. Zastřešená terasa je vybavená udírnou a grilem a je možno ji využívat celoročně. Kuchyně, obývací pokoj, 2 x ložnice se čtyřmi lůžky, 2 x ložnice s dvěma lůžky, 2 x sociální zařízení, sauna, technická místnost, venkovní zastřešené posezení. Kapacita lůžek max. 12 osob

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zábava v okolí

V zimě jsou poblíž lyžařská centra Františkov, Branná, Ramzová, Petříkov, Přemyslov, Červenohorské Sedlo a další, takže na své si přijdou milovníci hřebenových běžkových tratí i sjezdového lyžování.

V létě jsou k dispozici krásné trasy pro pěší turistiku i cykloturistiku. Koupání je možné v nedalekém termálním koupališti s vnitřním bazénem ve Velkých Losinách a v dalších venkovních i krytých bazénech.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI