Chalupa Na pasekách

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše chalupa "Na Pasekách" se nachází na samotě necelé tři kilometry od obce Vápenná, deset kilometrů od okresního města Jeseník. Chalupa je ideální pro větší skupiny lidí, dětí, kteří chtějí strávit svůj volný čas pohromadě. Má čtyři pokoje po 4 lůžkách a dva pokoje po 5 lůžkách. Čtyř lůžkové pokoje jsou vybaveny patrovými postelemi, skříní, stolem a židlemi a samozřejmě lůžkovinami a povlečením. Velkou předností chalupy je společenská místnost s krbem. Je zde možnost samostatného vaření v dobře vybavené kuchyni (2 kuchyňské linky s nádobím, 2 elektrické sporáky, lednice). Sprchy a WC jsou společné. V době zimní sezony je chata vytápěna prostřednictvím akumulačních kamen. Druhou alternativou ubytování jsou tři chatky, dřevěné sruby. Poskytují soukromí rodinám, párům i jednotlivcům. Ubytovat se zde může až 6 osob. V chatce je předsíňka, velká místnost, sloužící jako kuchyň a obývací pokoj s rozkládací pohovkou a 2 malé pokoje s patrovými postelemi.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI