Chata Julie

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytováni budete ve 2 apartmánech po 4 lůžkách (vybavená kuchyň, obývací pokoj s TV-SAT, ložnice, WC se sprchou). Pro početnější rodiny jsou k dispozici 2 čtyřlůžkové pokoje v podkroví, kde je WC s umyvadlem na chodbě. Dále je zde společenská místnost s krbem a TV-SAT, 2x týdně je k dispozici sauna s whirlpoolem za poplatek, v létě krytý bazén, venkovní grilování, pískoviště a hřiště pro děti.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Radek a Kateřina Heitelovi
Radek a Kateřin... (nepřihlášený) 6. Červenec 2019 - 18:56
Počet hlasů: 638
Zrovna jsme dorazili z Penzionu domů a musím říci, že toto místo splnilo veškeré naše očekávání, možná i více. Přístup pana Lánského byl naprosto úžasný... Nechápu hodnocení ostatních, ale pan majitel je velice příjemný a vstřícný člověk. Cokoli jsme potřebovali okamžitě a s ochotou zařídil a se vším nám vyšel vstříc. Ubytování je na velmi vysoké úrovni a to okolí...Prostě senzace. Bazén je také ve velice dobrém stavu a opravdu dobře udržován. Jsou to nesmírně příjemní a pracovití lidé a určitě si takovéto hodnocení zaslouží. Toto místo všem vřele doporučujeme a je už téměř jisté, že na přezrok se tam ubytujeme znovu. Radek a Kateřina Heitelovi, Šternberk.
Hodnocení: 
3
Average: 3 (1 vote)
Obrázek uživatele Robin Weiss
Robin Weiss (nepřihlášený) 24. Červen 2019 - 12:50
Počet hlasů: 572
Docela nepříjemný přístup paní majitelky všeobecně. Veškeré foto exteriéru chaty inzerované na internetu můžete klidně ignorovat. Chata se jeví jako klidné místo na samotě, pravda je taková, že asi 20 metrů od chaty je staveniště a všude byl ze stavby nepořádek a hluk 2 dny ze 4 co jsme tam byli...paní majitelka se ani neobtěžovala říct, že se tam staví chata, což je super když tam jedete s malými dětmi. Na druhou stranu je asi 30 metrů další chata...takže foto je staré nějakou dobu! Navíc, polovina toho objektu z fotografie je privát majitelů, který se nepronajímá...to se taky nikde nedočtete. Všude inzerují 6 ložnic, jsou tam 4 a ve dvou kuchyních jsou přistýlky. Tráva měla na 70% pozemku asi metr, majitelé nám posekali průchod k dětskému hřišti, zbytek pozemku byla džungle. Inzerovaný bazén byl vypuštěný, v pergole nepořádek. Pokud jsme si chtěli něco ugrilovat tak jsme si měli dovézt vlastní dřevo, což je super nápad chtít po ubytovaných vozit dřevo do lesa...podlaha v chatě moc pěkně nevoněla! Celkově za tu cenu to rozhodně nestojí, pokud se nechcete vyloženě naštvat! Jediné pozitivum je to, za co majitelé nemůžou a to je okolí chaty!
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

Okolí

Rekreace

Lyžařské možnosti

Snowpark Paprsek a Olšanka: upravované a zasněžované svahy, 1 vlek
(1000 m) přímo u chaty, další dva v bezprostřední blízkosti, všechny tři na sebe navazují. Upravované běžecké tratě kolem chaty Paprsek (30-40 km) směřující na Smrk, do Petříkova, Ramzové, Ostružné a po hřebenu směrem nad Medvědí boudu, na Polskou horu a Kladské sedlo. Chata Paprsek organizuje každoročně běžecké závody („1000 lanových délek“) - viz mapka

Horské túry

Králický Sněžník-pramen řeky Moravy, soška slůněte
Petříkov-lyžařské středisko
Ramzová-lanovka na Šerák
Smrk-nejvyšší vrchol Rychlebských hor

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI