Chata Vernířovice

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata pro 8 osob s možností vlastního vaření je v pěkném místě u horské říčky, s nádherným výhledem na hlavní hřebeny Jeseníků ve volné zástavbě v podhorské obci. Vhodné pro ubytování až dvou rodin, skupiny nebo páru v počtu do 8 osob. Povlečení postelí je zajištěno. Zima: Vhodné pro lyžařské pobyty rodin s dětmi i domácími zvířaty. Rekonstruovaný lyžařský vlek v délce 500 m je vzdálen 400 m od chaty, další vleky v obci (1,5 km) a okolí (Klepáčov, Loučná 8km, Přemyslov 10 km, Červenohorské sedlo 14 km) . V provozu krytý je termální bazén ve Velkých Losinách.

Jaro až podzim: Pobyt je vhodný pro horské túry a cykloturistiku. Koupání ve venkovním termálním bazénu ve Velkých Losinách i říčce u chaty. Jízda na koních v obci.

Výlety: Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Jeseníky -Praděd, Karlova Studánka, Rejvíz, lázně Jeseník, Ramzová-minikáry, lanovka na Šerák, hrady Bouzov, Úsov, Velké Losiny, jeskyně na Pomezí, Veterán muzeum + minizoo. Rapotín

 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI