František Ryba

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Naše pohostintsví se nachází v malebné vesničce Velká Kraš v okrese Jeseník, který je známý mimo jiné i díky Priesnitzovým lázním. Děti si mohou jít prohlídnout zvířátka - holandské zakrslé kozičky, nandu pampový a časem přibudou i jiné :-). Můžete si u nás dát něco malého k snědku, zapít to pivem a poté i přespat v jednom z našich pěti pokojů vybavených koupelnou se záchodem. Navíc máte možnost se připojit na internet realizovaný pomocí wi-fi sítě.

Od nás můžete podnikat výlety do hezké přírody v okolí Rychlebských hor, k polským jezerům Otmuchow a Nysa, po cykloturistických stezkách aj. Malou motivaci naleznete v kategorii Okolí. Máme zde dostatečně velké parkoviště hned vedle pohostinství a autobusovou zastávku. Vlakové nádraží je asi 200 metrů daleko.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI