František Ryba

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Naše pohostintsví se nachází v malebné vesničce Velká Kraš v okrese Jeseník, který je známý mimo jiné i díky Priesnitzovým lázním. Děti si mohou jít prohlídnout zvířátka - holandské zakrslé kozičky, nandu pampový a časem přibudou i jiné :-). Můžete si u nás dát něco malého k snědku, zapít to pivem a poté i přespat v jednom z našich pěti pokojů vybavených koupelnou se záchodem. Navíc máte možnost se připojit na internet realizovaný pomocí wi-fi sítě.

Od nás můžete podnikat výlety do hezké přírody v okolí Rychlebských hor, k polským jezerům Otmuchow a Nysa, po cykloturistických stezkách aj. Malou motivaci naleznete v kategorii Okolí. Máme zde dostatečně velké parkoviště hned vedle pohostinství a autobusovou zastávku. Vlakové nádraží je asi 200 metrů daleko.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI