H CLUB penzion

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v našem penzionu je pro Vás připraveno ve standardně vybavených pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Na pokojích je k dispozici TV, SAT a WIFI připojení zdarma. K příjemnému usínání přispějí postele splňující normy pro alergiky. Všechny matrace mají atesty. Celková kapacita je 8 pokojů (max. 20 osob). Restaurace je svým interiérem laděna do dřeva a je k dispozici pro ty hosty, kteří chtějí uspokojit své chuťové buňky v příjemném prostředí. Kapacita restaurace je 60 míst a hosté si mohou vybrat posezení. U našeho baru se můžete občerstvit skvělým pitím. Společnost Vám bude dělat náš ochotný personál, který je připraven kdykoliv Vám splnit jakékoliv přání. Pro hosty kteří chtějí v klidu posedět u kafíčka nebo si dát krapet něčeho dobrého, je zde příjemné posezení na balkonku nad restaurací s vlastním barem. Pro větší rodinné oslavy, narozeniny, promoce, svatby, smuteční hostiny, společenské akce, podnikové večírky, školení, semináře, porady, prezentace firem, módní přehlídky, rauty, bankety, gastroparty nebo i k uspořádání menšího plesu (cca. 200 osob). Pro pořádnání těchto akcí je sál vybaven pódiem, ozvučením, osvětlením, projektorem s plátnem a připojením k internetu. Sál má samostatný bar.

 

Hosté mají možnost využít

  •     saunu (pouze v zimním období) 200,- Kč/hod, další hodina + 100,- Kč
  •     vířivku 300,- Kč/hod, další hodina + 100,- Kč
  •     saunu + vířivku 500,- Kč/hod, další hodina + 100,- Kč
  •     služby naší restaurace

Co Vám nabídneme v našem salonku?

Chcete - li mít soukromí a Vaše společnost nebude mít více jak 30 hostů, pak je zde pro Vás k dispozici salonek v klidné části podniku s výhledem na zahradní restauraci.

Ve výbavě salonku je flip chart, projektor, plátno a wifi připojení na internet.

V případě, že budete mít větší společnost je možné propojit salonek s víceúčelovým sálem se samostatným barem a k dispozici je rázem až 120 míst pro uzavřenou společnost i s tanečním parketem a pódiem pro vlastní kapelu.

Zahradní restaurace - příjemné posezení

Naše zahrádkaJistě sami dobře víte, že posezení v zahradní restauraci pod rozlehlým slunečníkem je tím nejlépe stráveným časem v letních a parných měsících.

Budeme velmi rádi, když do naší zahradní restaurace zavítáte se svými přáteli, a odměnou vám budou příjemně strávené chvíle v klidném prostředí našeho zařízení.

Zahradní restaurace nabízí mnoho míst k posezení, a stejně tak zde můžete ochutnat vybranná jídla a speciality naší kuchyně.

Zahrádka je otevřena v letních měsících za příznivého počasí.

Náš vinný sklípek Vám umožní vychutnat dobré vínko a připomenout si atmosféru ochutnávání „dobrého”  v moravských sklípcích.
 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI