H CLUB penzion

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v našem penzionu je pro Vás připraveno ve standardně vybavených pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací a koupelnou s vanou či sprchovým koutem. Na pokojích je k dispozici TV, SAT a WIFI připojení zdarma. K příjemnému usínání přispějí postele splňující normy pro alergiky. Všechny matrace mají atesty. Celková kapacita je 8 pokojů (max. 20 osob). Restaurace je svým interiérem laděna do dřeva a je k dispozici pro ty hosty, kteří chtějí uspokojit své chuťové buňky v příjemném prostředí. Kapacita restaurace je 60 míst a hosté si mohou vybrat posezení. U našeho baru se můžete občerstvit skvělým pitím. Společnost Vám bude dělat náš ochotný personál, který je připraven kdykoliv Vám splnit jakékoliv přání. Pro hosty kteří chtějí v klidu posedět u kafíčka nebo si dát krapet něčeho dobrého, je zde příjemné posezení na balkonku nad restaurací s vlastním barem. Pro větší rodinné oslavy, narozeniny, promoce, svatby, smuteční hostiny, společenské akce, podnikové večírky, školení, semináře, porady, prezentace firem, módní přehlídky, rauty, bankety, gastroparty nebo i k uspořádání menšího plesu (cca. 200 osob). Pro pořádnání těchto akcí je sál vybaven pódiem, ozvučením, osvětlením, projektorem s plátnem a připojením k internetu. Sál má samostatný bar.

 

Hosté mají možnost využít

  •     saunu (pouze v zimním období) 200,- Kč/hod, další hodina + 100,- Kč
  •     vířivku 300,- Kč/hod, další hodina + 100,- Kč
  •     saunu + vířivku 500,- Kč/hod, další hodina + 100,- Kč
  •     služby naší restaurace

Co Vám nabídneme v našem salonku?

Chcete - li mít soukromí a Vaše společnost nebude mít více jak 30 hostů, pak je zde pro Vás k dispozici salonek v klidné části podniku s výhledem na zahradní restauraci.

Ve výbavě salonku je flip chart, projektor, plátno a wifi připojení na internet.

V případě, že budete mít větší společnost je možné propojit salonek s víceúčelovým sálem se samostatným barem a k dispozici je rázem až 120 míst pro uzavřenou společnost i s tanečním parketem a pódiem pro vlastní kapelu.

Zahradní restaurace - příjemné posezení

Naše zahrádkaJistě sami dobře víte, že posezení v zahradní restauraci pod rozlehlým slunečníkem je tím nejlépe stráveným časem v letních a parných měsících.

Budeme velmi rádi, když do naší zahradní restaurace zavítáte se svými přáteli, a odměnou vám budou příjemně strávené chvíle v klidném prostředí našeho zařízení.

Zahradní restaurace nabízí mnoho míst k posezení, a stejně tak zde můžete ochutnat vybranná jídla a speciality naší kuchyně.

Zahrádka je otevřena v letních měsících za příznivého počasí.

Náš vinný sklípek Vám umožní vychutnat dobré vínko a připomenout si atmosféru ochutnávání „dobrého”  v moravských sklípcích.
 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI