Habermannova vila

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Vítáme Vás v rodinném Penzionu Habermannova vila ***, který byl otevřen v roce 1997 po rekonstrukci secesní vilky z roku 1920. Penzion Habermannova vila se nachází na okraji obce Bludov, 500 m před jeho začátkem u silnice I/44 ve směru od Zábřeha do Šumperka.

V areálu Habermannovy vily Vám nabízíme ubytování v 8 pokojích, přičemž každý má jiný interiér. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: 3 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové, 1 trojlůžkový a 1 apartmán pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, minibarem, vlastní koupelnou s WC a vanou (jednolůžkové pokoje sprchovým koutem). Pokoje v hlavní budově vily mají klimatizaci (č. 1 až 5). V celém areálu penzionu je k dispozici bezdrátové WiFi připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu včetně přistýlek je 20 osob.

Snídaně se ubytovaným hostům podává v jídelně s kachlovými kamny v přízemí hlavní budovy. Při pobytu delším než jedna noc si můžete vybrat ze čtyř druhů menu.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI