Habermannova vila

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Vítáme Vás v rodinném Penzionu Habermannova vila ***, který byl otevřen v roce 1997 po rekonstrukci secesní vilky z roku 1920. Penzion Habermannova vila se nachází na okraji obce Bludov, 500 m před jeho začátkem u silnice I/44 ve směru od Zábřeha do Šumperka.

V areálu Habermannovy vily Vám nabízíme ubytování v 8 pokojích, přičemž každý má jiný interiér. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: 3 jednolůžkové, 3 dvoulůžkové, 1 trojlůžkový a 1 apartmán pro 2 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, minibarem, vlastní koupelnou s WC a vanou (jednolůžkové pokoje sprchovým koutem). Pokoje v hlavní budově vily mají klimatizaci (č. 1 až 5). V celém areálu penzionu je k dispozici bezdrátové WiFi připojení k internetu. Maximální kapacita penzionu včetně přistýlek je 20 osob.

Snídaně se ubytovaným hostům podává v jídelně s kachlovými kamny v přízemí hlavní budovy. Při pobytu delším než jedna noc si můžete vybrat ze čtyř druhů menu.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI