Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Hájenka Veveří

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme ubytování ve vesničce Veveří na rozhraní Olomouckého a Moravskoslezského kraje. 25 km severně se nachází město Bruntál, 11 km Rýmařov, 15km východně Moravský Beroun, 19km jížně Šternberk a 37 km Olomouc. Lyžarská centra Jeseníků jsou ve vzdálenosti 20-50km. Hájenka se nachází mezi lesy na úplné samotě v podhůří Jeseníků. Je to ráj pro milovníky venkova a krásné přírody. Od jara až do podzimu si můžete užívat turistiky i cykloturistiky v Jeseníkách, projíždět se terénem na čtyřkolce nebo se jen v klidu procházet lesy a houbařit. V zimě můžete vyrazit na běžkách nebo sněžném skútru, využít místního malého sjezdařského vleku nebo vzdálenějších zimních středisek jako je Karlov a Praděd. Na Hájence si můžete pronajmout pokoj nebo celý objekt. Ať už se rozhodnete strávit tady víkend, dovolenou nebo jen uspořádat firemní, přátelskou či rodinnou oslavu vždy to bude skvělý odpočinek od ruchu denního života. K dispozici jsou celkem 4 pokoje, společná kuchyně, WC a koupelna s vanou. Pokoje jsou nově rekonstruované a prostorné. Jsou zařízené skříní, stolem se židlemi, manželskou postelí, možná je přistýlka. Přikrývky a povlečení jsou k dispozici.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI